Týdenní program Rádia 7

Programové schema

textová verze
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Soudců 7,8-8,35 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Veronika Nekudová
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (8/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Péče o charakter v míru i ve válce (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Jan Hábl
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Římanům 5. kapitola (R)
    Hovoří: Anna Vojtová
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Život v Trojjediném (3/5): Bůh Otec svrchovaný (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30Kompas
    David (45): Lidské řešení hříchu (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Jak bourali vesele to Rakousko zpuchřelé
    Autor, čte: Saša Štěpánovský
    07:00Magazín
    Kurz S dětmi na cestě víry; Jaké jsou dnešní děti? (R)
    Hovoří: Eva Šormová, Andrea Jarošová
    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Pravda pod mikroskopem
    Co Darwin netušil (1/5)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus?
    Hovoří: Stanislav Cikalo
    09:40Písničky

    10:00Zákoutí
    S blízkými je to nejtěžší (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Vítek Novotný
    10:30Písničky

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Umělá inteligence v roli dohazovače
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (9/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    13:00Fortepiano
    Drobná potěšení (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Pavel Pilárik
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Jak bourali vesele to Rakousko zpuchřelé (R)
    Autor, čte: Saša Štěpánovský
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Pravý domov tvé duše (4/12): Smutek duše (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Korálky
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    18:05Písničky

    18:30#nofilter
    Talkshow: NE od Boha, jak slyšet Ducha svatého a nebe podle teenagerů (R)
    Hovoří: Milan Michalko, Tom Michalko, Naďa Panová
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    O netopýrkovi (26/26): Malí, hodní a oškliví
    Autor: Iveta Doleželová, čte: Michal Bumbálek
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    Pavla Vaštová (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Pavla Vaštová, ptá se: Monika Velkoborská
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Soudců 9,1-10,18
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Bethel: Homecoming
    Moderuje: Lubomír Honek
    22:00Akademie
    Biblické nakládání s časem (R)
    Hovoří: MUDr. Štěpán Rucki
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (9/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Soudců 9,1-10,18 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Kathrine Windfeld: Orca (R)
    Moderuje: Antonín Strnad
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (9/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Drobná potěšení (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Pavel Pilárik
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    S blízkými je to nejtěžší (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Vítek Novotný
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    Pavla Vaštová (R)
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Pavla Vaštová, ptá se: Monika Velkoborská
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Pravý domov tvé duše (4/12): Smutek duše (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Bohatý mládenec a úspěch
    Autor, čte: David Novák
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Klika
    Kdo pomůže nám? (4/4): Mírová zóna
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Life+
    Píseň King of my heart / Král mého srdce
    Hovoří: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Hana Petrová
    Hovoří: Hana Petrová, ptá se: Dana Kenningová
    11:00Písničky

    11:15HLáska
    Být influencerem
    Moderuje: Markéta Bártová
    Host: Světlana Mašková
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (10/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    13:00Akademie
    Biblické nakládání s časem (R)
    Hovoří: MUDr. Štěpán Rucki
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Bohatý mládenec a úspěch (R)
    Autor, čte: David Novák
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus? (R)
    Hovoří: Stanislav Cikalo
    16:10Písničky

    16:30Magazín

    17:00Pohovka
    Bethel: Homecoming (R)
    Moderuje: Lubomír Honek
    18:05Písničky

    18:30Průsečíky
    Umělá inteligence v roli dohazovače (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (1/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Pravda pod mikroskopem
    Co Darwin netušil (1/5) (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Soudců 11,1-40
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Můžou si za to sami
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    22:00Concertino
    Erik Satie (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (10/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Soudců 11,1-40 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Můžou si za to sami (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (10/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Jiří Zdráhal: Bible Guide II (9/9) (R)
    Autor, čte: Jiří Zdráhal, čte: Jana Zdráhalová
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Umělá inteligence v roli dohazovače (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Pravda pod mikroskopem
    Co Darwin netušil (1/5) (R)
    Autor: Dave Fisher, čte: Daniel Zeman, Pavel Hromádka, překlad: Kristýna Adámková
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus? (R)
    Hovoří: Stanislav Cikalo
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Odmítnuti Kristem
    Autor, čte: Petr Raus
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Bůh zavírá a otevírá
    Hovoří: Dan Drápal
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna
    Být pěstouny
    Moderuje: Petra Veselá
    Host: Alena Bischofová
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Role muže v rodině (3/5): Kamarád
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (11/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    13:00Řeka života
    Hana Petrová (R)
    Hovoří: Hana Petrová, ptá se: Dana Kenningová
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Odmítnuti Kristem (R)
    Autor, čte: Petr Raus
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Píseň King of my heart / Král mého srdce (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Kormidlo
    U Tří oříšků (5/6): Princ Bajaja (R)
    čte: Štěpán Matuška, Lída Hojková, Bohdanka Medřická
    18:05Písničky

    18:30HLáska
    Být influencerem (R)
    Moderuje: Markéta Bártová
    Host: Světlana Mašková
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (2/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Klika
    Kdo pomůže nám? (4/4): Mírová zóna (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Soudců 12,1-13,25
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Krajina Ró: Hotel blázen
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Péče o charakter v míru i ve válce (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Jan Hábl
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (11/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Soudců 12,1-13,25 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Erik Satie (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (11/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová, Daniel Zeman
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Hana Petrová (R)
    Hovoří: Hana Petrová, ptá se: Dana Kenningová
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Když přijdou bouřky (1/2) (R)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Klika
    Kdo pomůže nám? (4/4): Mírová zóna (R)
    Autor, hovoří: Petr Húšť
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Píseň King of my heart / Král mého srdce (R)
    Hovoří: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Dámy v nesnázích (2/20): Eva aneb Bolest první matky
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    07:00Magazín
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Život v Trojjediném (4/5): Já v Kristu, Kristus ve mně
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Kompas
    David (46): Boží odhalení
    Autor, čte: Marián Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor
    Švédsko
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Kristýna Vrchotová, ptá se: Lucie Endlicherová
    11:00Písničky

    11:15Život víry
    Jan Herman
    Hovoří: Jan Herman
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (12/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    13:00Rozmarýna
    Být pěstouny (R)
    Moderuje: Petra Veselá
    Host: Alena Bischofová
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Dámy v nesnázích (2/20): Eva aneb Bolest první matky (R)
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Krajina Ró: Hotel blázen (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Písničky

    18:30Štafeta
    Role muže v rodině (3/5): Kamarád (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (3/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Bůh zavírá a otevírá (R)
    Hovoří: Dan Drápal
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Soudců 14,1-16,14
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    Lukáš Targosz: Křesťanství v pěti slovech (1)
    22:00Momentky
    (R)
    Moderuje: Veronika Nekudová
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (12/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    23:45Písničky

  • 00:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Péče o charakter v míru i ve válce (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Jan Hábl
    01:00Interval
    Krajina Ró: Hotel blázen (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15HLáska
    Být influencerem (R)
    Moderuje: Markéta Bártová
    Host: Světlana Mašková
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Švédsko (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Kristýna Vrchotová, ptá se: Lucie Endlicherová
    04:00Písničky

    04:15#nofilter
    Talkshow: NE od Boha, jak slyšet Ducha svatého a nebe podle teenagerů (R)
    Hovoří: Milan Michalko, Tom Michalko, Naďa Panová
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    Jan Herman (R)
    Hovoří: Jan Herman
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha

    07:00Modlitby podle Bible
    Římanům 5. kapitola (R)
    Hovoří: Anna Vojtová
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den

    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Předznamenání života: Válka
    Moderuje: Kateřina Hodecová | Marie Raisiglová
    Host: Marie Raisiglová
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:30Tematická sobota

    Moderuje: Markéta Bártová
    11:00Fortepiano
    Drobná potěšení (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Pavel Pilárik
    12:05Pohovka
    Bethel: Homecoming (R)
    Moderuje: Lubomír Honek
    13:00Korálky

    Moderuje: Broňa Procházková
    14:00Večer pod lampou
    Lukáš Targosz: Křesťanství v pěti slovech (1) (R)
    15:00Písničky z archivu
    Písně o modlitbě
    Připravil: Jiřina Gina Čunková
    15:30Studna slova
    Zjevení (19/78): Dveře otevřené do nebe
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Kain a Abel
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Jan Sokol, ptá se: Petr Vaďura, scénář: Kateřina Hodecová
    17:00Kudy kam
    Můžou si za to sami (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    18:05Myšlenka na den
    (R)
    18:10Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    19:00Akademie

    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Izajáš (21/46): Osudy Judska a králů
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Gabriela Ivana Vlková
    21:00Jazzový klub
    Christensen, Dinesen, Sonne: Blessings
    Moderuje: Antonín Strnad
    22:00Bohoslužba
    Modlitba před bitvou (R)
    Káže: Jiří Bukovský
    23:15Zákoutí
    S blízkými je to nejtěžší (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Vítek Novotný
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Izajáš (21/46): Osudy Judska a králů (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Gabriela Ivana Vlková
    01:00Akademie
    (R)
    02:00Písničky

    02:45Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus? (R)
    Hovoří: Stanislav Cikalo
    03:00Poklady z archivu
    Kain a Abel (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Jan Sokol, ptá se: Petr Vaďura, scénář: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky z archivu
    Písně o modlitbě (R)
    Připravil: Jiřina Gina Čunková
    04:30Biblická úvaha
    (R)
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    O připravenosti (R)
    Káže: Petr Ministr
    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    Zjevení (19/78): Dveře otevřené do nebe (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Hovoří: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Bible
    Autor, čte: Petr Raus
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Proměna duše
    Káže: Petr Petrášek
    10:15Život víry
    Jan Herman (R)
    Hovoří: Jan Herman
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Být pěstouny (R)
    Moderuje: Petra Veselá
    Host: Alena Bischofová
    12:00Sváteční slovo
    Bible (R)
    Autor, čte: Petr Raus
    12:05Interval
    Krajina Ró: Hotel blázen (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    U Tří oříšků (6/6): O velké řepě
    čte: Lenka Malinová, Jitka Vyležíková, Kateřina Hodecová, Lída Hojková, Bohdanka Medřická
    14:00Poklady z archivu
    Kain a Abel (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Hovoří: Jan Sokol, ptá se: Petr Vaďura, scénář: Kateřina Hodecová
    15:00Concertino
    Bach a Chopin
    Autor, čte: Dalibor Bakala
    16:00Séla
    SELA
    Hovoří: Petr Šandera, Markéta Šanderová
    16:30Písničky z archivu
    Písně o modlitbě (R)
    Připravil: Jiřina Gina Čunková
    17:00Bohoslužba archiv
    Víra
    Káže: Josef Mačák
    18:05Sváteční slovo
    Bible (R)
    Autor, čte: Petr Raus
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    Dát dál, co člověk dostal
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Hana Ulrychová
    19:00Za obzor
    Švédsko (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Kristýna Vrchotová, ptá se: Lucie Endlicherová
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Když přijdou bouřky (2/2)
    Autor: Charles F. Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Římanům 5. a 6. kapitola
    Hovoří: Anna Vojtová
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Hana Petrová (R)
    Hovoří: Hana Petrová, ptá se: Dana Kenningová
    23:00Večer pod lampou
    Lukáš Targosz: Křesťanství v pěti slovech (1) (R)
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Soudců 14,1-16,14 (R)
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Bethel: Homecoming (R)
    Moderuje: Lubomír Honek
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (12/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Být pěstouny (R)
    Moderuje: Petra Veselá
    Host: Alena Bischofová
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Role muže v rodině (3/5): Kamarád (R)
    Moderuje: Renáta Žemličková
    Host: Milena Mikulková, Stanislav Kocourek, Martin Bušina
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Bůh zavírá a otevírá (R)
    Hovoří: Dan Drápal
    05:15Písničky

    05:30Séla
    SELA (R)
    Hovoří: Petr Šandera, Markéta Šanderová
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Dámy v nesnázích (3/20): Áda a Sila
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:05Písničky

    08:30Stopy
    Lucie Ilčenko
    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Hovoří: Lucie Ilčenko
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Překročit hranice
    Pravý domov tvé duše (5/12): Zápasy duše
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor, hovoří: Lukáš Targosz, ptá se: Kateřina Hodecová
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Život v dur nebo v mol?
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Antonín Strnad
    11:00Písničky

    11:15#nofilter

    Hovoří: Milan Michalko
    11:45Písničky

    12:05Písničky

    12:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (13/19)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    13:00Kudy kam
    Můžou si za to sami (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    14:15Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Dámy v nesnázích (3/20): Áda a Sila (R)
    Autor, čte: Petr Plaňanský
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Kompas
    David (46): Boží odhalení (R)
    Autor, čte: Marián Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín

    17:00Jazzový klub
    Christensen, Dinesen, Sonne: Blessings (R)
    Moderuje: Antonín Strnad
    18:05Písničky

    18:30Život víry
    Jan Herman (R)
    Hovoří: Jan Herman
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Medové příběhy (4/15)
    Autor: Ľubica Brezovická Šebeková, čte: Jitka Vyležíková
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Život v Trojjediném (4/5): Já v Kristu, Kristus ve mně (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Soudců 16,15-17,13
    Autor: John V. McGee, čte, překlad: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky

    Moderuje: Bohdanka Medřická
    Host: Kristýna Urbanová
    22:00Ke kořenům
    Izajáš (21/46): Osudy Judska a králů (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Gabriela Ivana Vlková
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Neskutečná láska (13/19) (R)
    Autor: Craig Keener, Médine Moussounga Keener, čte: Lenka Malinová
    23:45Písničky

Vytisknout