• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

19:30 Písničky
19:45 Pravda pod mikroskopem
Noemova archa (R)
20:00 Písničky
20:15 Světem Bible
Exodus 13,17-14,12
20:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Jákobova kyčel


Řeka života

images/porady/reka.png

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: středa 10:00 / repríza: čtvrtek 13:00, neděle 22:00 / noční repríza: pátek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Noemi Komrsková

Řeka života přináší v programu Rádia 7 příběhy lidí, kteří se nebáli dát svůj život Bohu k dispozici a proto jejich ohlédnutí přináší povzbuzení nám všem ostatním. Příběh této statečné ženy poslouchejte ve středu 16. června od 10 hodiny.

Vytisknout E-mail

Poprava 27 českých pánů

Poslední hodiny života 27 českých pánů, představitelů stavovského odboje, mapuje relace Řeka života. Letos je to přesně 400 let ode dne, kdy tito stateční muži obětovali svůj život, protože věděli, že má-li člověk pro co žít, má i pro co umřít. Poslouchejte 23. června na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Alois Filip

Když mnozí věřící prchali po Bílé hoře z naší vlasti, netušili, jestli cestu přežijí a co je v daleké cizině čeká. Někteří došli až do Bulharska a Rumunska, kde se usadili, hospodařili, měli děti... A po mnoha generacích se někteří vrátili zpět. Byli už jiní a měli své zápasy o víru i s vírou... a právě o tom bude další Řeka života, ve které připomeneme životní příběh Aloise Filipa, potomka těch, kteří po roce 1621 Čechy opouštěli kvůli svému vyznání. Poslouchejte 30. června dopoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.