• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

06:15 Tichý čas
06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
Duch dává mocné zvěstování
07:00 Listárna
07:30 Telefonát, Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Boží anděl


Jazzový klub

images/porady/jklub.png

Co takhle zajít na hodinku do Jazzového klubu? V tomhle klubu není nahuleno, můžete tam být v teplákách a nabídku nápojů a jídelního lístku zjistíte jednoduchým otevřením ledničky. Na pódiu se se svými nahrávkami střídají interpreti soudobí i ti starší, světoví i ti z našich luhů a hájů, hráči různých nástrojů těles komornějších i big bandů. Převážně instrumentální hudba vám ponechá svobodu zůstat u svého stolku sám se sebou, nebo pozvat na drink interpreta či dokonce Mistra zvuku. Poslechový pořad, ve kterém se budeme volně toulat po hlavních třídách i bočních zákoutích jazzové scény. Zkuste zajít, třeba se stanete VIP členy. Lidé jsou různí, lidé poslouchají i jazz. Chválabohu.
Vysílací časy: sobota 21:00 / repríza: pondělí 17:00 / noční repríza: středa 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Broňa Procházková
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

 

Willeitner, Breinschmid, Jenner: CD First Strings on Mars

Komorní hudba z jiného světa – to je CD First Strings on Mars. Trio německy mluvících hudebníků otevírá nové cesty pro smyčcové nástroje. V Jazzovém klubu  budeme poslouchat jejich žhavou novinku plnou hudební zvídavosti, skvělé techniky a hravé tematické rozmanitosti. Nudit se zaručeně nebudete. A pokud vás tohle nenalákalo, tak přidejme, že se bude i jódlovat.:)

Vytisknout E-mail

Michael Wollny: CD Wartburg

Jazzová hodina nás vezme na slavný německý hrad Wartburg. Zváni jste do zdejšího sálu na koncert tria skvělého německého klavíristy a skladatele jménem Michael Wollny. Skrze jeho nápaditou, erudovanou a poctivou hudbu si v Jazzovém klubu alespoň letmo připomene jednoho dávného, tajného a významného obyvatele hradu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.