• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

09:30 Tematická sobota
Kdy je zapotřebí odvahy, když ne teď?
11:00 Fortepiano
Můj oblíbený den (R)
12:05 Pohovka
Chvály, které mi změnily život (R)
13:00 Korálky
14:00 Večer pod lampou
Bible Guide (5) (R)
15:00 Písničky z archivu
Skupina Adriel

Vysíláním vás provází

Fortepiano

images/porady/forte.png

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Můj oblíbený den

Máte svůj oblíbený den? A dovedete se radovat každý den? Co je to za otázky? Kde brát radost uprostřed neradostných událostí a jak si zachovat vnitřní pokoj, i o tom si budeme povídat ve Fortepianu se Sašou Štěpánovským. Nahlédneme do příběhu o medvídkovi Pú a taky do Bible a budeme spolu zkoumat, jaké postavě se podobáme. Na setkání s Ijáčkem a Kryštůfkem, ale také králíčkem či prasátkem, se těší Lenka Malinová v pondělí 22. listopadu.

Vytisknout E-mail

O komunikaci neboli spojení

Komunikace patří k našim základním potřebám. Latinské slovo communikatio znamená spojení. A to to jde, abychom měli spojení mezi sebou. O komunikaci mezi námi, ale také mezi námi a Bohem, si budeme povídat v dalším Fortepianu se superintendentkou Metodistické církve Ivanou Procházkovou. Poslouchejte 29. listopadu v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.