• Podzim 2021
Playlist

Živé vysílání

12:05 Pohovka
Chvály, které mi změnily život (R)
13:00 Korálky
14:00 Večer pod lampou
Bible Guide (5) (R)
15:00 Písničky z archivu
Skupina Adriel
15:30 Studna slova
Efezským (87/94): Oblékat Boží zbroj
15:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Duchoslav, Dan Skokan
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Hokej nebo Bůh?

Hokej nebo Bůh? Nedělní zápas nebo bohoslužba? Střílet góly nebo se modlit? O silném příběhu hokejisty, který uvěřil v Boha a kvůli touze ukotvit se ve víře dokonce na chvíli přestal hokej hrát, si bude v sobotu 27. listopadu v 8 h ráno v rámci pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Jan Duchoslav s Matoušem Maxmiliánem Venkrbcem, extraligovým hokejistou.

Vytisknout E-mail

Věř, běž, dokážeš

S nominací na Českého slavíka v kategorii Hip Hop & Rap, s více než 100 miliony shlédnutých klipů a s produkcí která si našla své posluchače i v USA je Raego na vrcholu českého rapu. O hodnotách, za které stojí za to bojovat i když jste outsideři a možná i o Bohu, který má prsty skoro ve všem bude řeč v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 4. prosince po 8 hodině ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.