• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

20:45 Písničky
21:00 Interval
Člověk krve: CD V kuchyni
22:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Naděje má z buku křídla (R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Pod oblakem (13/33) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

chvála ženy statečné (1)


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Duchoslav
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Naděje má z buku křídla

"O víře i lásce se mluví celkem často. O naději ne tolik, je to totiž nejtěžší," prohlašuje kazatel CB Bronislav Matulík. Naději přitom vidí jako klíčovou výbavu do života, který neztratil smysl. Jak naději uchopit, jak ji pěstovat a nenechat uschnout - i o tom bude řeč v rozhovoru s Lucií Endlicherovou v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 24. července po 8 ráno nejen na Radiu Proglas, ale i na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Hudba a uctívání

Hudba je univerzálním jazykem, který dokáže spojovat lidi. Je rozmanitá, rychlá, pomalá, veselá či smutná. Skrze hudbu také křesťané po celém světě uctívají Boha. V čem jsou duchovní písně jedinečné? Jakým způsobem budují náš vztah s Bohem? A jaké to je psát nové chvály v českém prostředí? O hudbě, uctívání a chvalách v místní církvi si bude z červnového záznamu v sobotu 31. července v 8 hodin ráno v programu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Jan Duchoslav s Jakubem Šimkem, hudebníkem a členem zlínské kapely Place Worship.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.