• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

06:45 Biblická úvaha
Duch dává mocné zvěstování
07:00 Listárna
07:30 Telefonát, Písničky
08:00 Myšlenka na den
Boží anděl
08:05 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Boží anděl


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: středa 10:00 / repríza: čtvrtek 13:00, neděle 22:00 / noční repríza: pátek 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

David Wilkerson

Na sklonku dubna 2011 obletěla svět zpráva o tragické smrti evangelisty Davida Wilkersona. Muž, který věnoval svůj život lidem na ulici, drogově závislým, mladým bezdomovcům a členům gangu, muž, který o Božích snech nejen snil, nejen uvažoval, ale toužil je také uvádět do života - tento muž může být inspirací každému, kdo život s Bohem myslí vážně. Dalo by se říci, že všechno začalo ve chvíli, kdy se David rozhodl, že prodá televizi.... a nebo už v jeho osmi letech, kdy pocítil touhu stát se pastorem? Poslechněte si Řeku života 5. května po 10 hodině na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jan Kašparec (1/2)

Narodil se až po smrti svého otce do rodiny, která sice nebyla vysloveně chudá, ale skromnost byla nutná. Od mládí musel hodně pracovat a po celý život mu byl zázemím Křesťanský sbor v Brně. Dnešní děti by to možná braly jako handicap, Jan Kašparec ale ve svém vyprávění mluví o veliké Boží milosti, která ho životem provázela. Poslechněte si pořad Řeka života, ve kterém vám dnes 12. května v 10:00 nabídneme první část vzpomínek našeho bývalého spolupracovníka, který nedávno odešel na věčnost.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.