• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

21:00 Večer pod lampou
Co s penězi (2/2)
22:00 Momentky
(R)
23:00 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Susanna Wesleyová - služebnice Boží (14/16) (R)
23:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Oběti


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

:00Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 9:00 / repríza: sobota 22:00
Stopáž: 60 minut

Pryč od Hospodina

Příběh proroka Jonáše, jeho útěk od Hospodina a následné spolknutí velkou rybou známe asi všichni. Zdá se, že dělal vše obráceně. A jak je to s námi? Můžeme nad tím přemýšlet při poslechu kázání teologa Pavla Hoška v neděli 11. března po deváté hodině.

Vytisknout E-mail

Mylné představy o následování

V životě čelíme mnoha výzvám. Tou největší je bezesporu výzva k následování Pána Ježíše Krista. Co následování znamená a jaké mylné představy o něm můžeme mít, probere ve svém kázání v neděli 18. dubna pastor brněnského Evangelikálního společenství Jiří Míšek. Poslechněte si ho po deváté hodině ranní.

Vytisknout E-mail

Co dělá Bohu největší radost

Pokud jsme se rozhodli pustit Boha do svého života, snažíme se žít tak, aby z toho měl radost. Co to ale znamená? O silných a slabých ve víře, posuzování, pohrdání i snášenlivosti bude ve svém kázání, které zazní v nedělní bohoslužbě 25. dubna, starší Křesťanského sboru ve Vsetíně Jan Vopalecký. Poslechněte si ho od devíti hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.