• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

17:00 Korálky
(R)
18:05 Myšlenka na den
Bezdomovec, který rozdává (R)
18:30 #nofilter
Duchovní emoce: Hněv (R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Povídání o pejskovi a kočičce (9/10): Jak našli panenku, která tence plakala

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Bezdomovec, který rozdává


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to usiluje i vztahová poradkyně Milena Mikulková, kterou zve každý týden k mikrofonu Renáta Žemličková. V pořadu se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek vztahů a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderuje: Renáta Žemličková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Ženy v Bibli

Která žena vás v životě inspirovala? O důležitých vzorech, kterými se rádi necháme ovlivňovat, bude další setkání vztahové poradkyně Mileny Mikulkové a moderátorky Renáty Žemličkové věnované ženám v Bibli. O tom, čím nás obohacují a co si z jejich života můžeme odnést bude řeč v další relaci Štafeta  dopoledne 4. března.

Vytisknout E-mail

Laskavé povzbuzení pro ženy

Už řadu měsíců inspiruje sérii rozhovorů vztahové poradkyně Mileny Mikulkové a Renáty Žemličkové kniha Hlavu mírně vzhůru, ženy! Probrali jsme postupně všechna důležitá témata, na která se autorka zaměřila a je čas pomalu rekapitulovat. Snad vás potěší fakt, že knih má na svém kontě paní Mikulková víc a tak jen překročíme pomyslnou hranici témat jednoho spisu, abychom v následujícím setkávání otevřeli ten další. Dnešní relace Štafeta začíná 11. března po 11:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.