• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

00:15 Světem Bible
Matoušovo evangelium 12,30–50 (R)
00:45 Písničky
01:00 Momentky
(R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Susanna Wesleyová - služebnice Boží (10/16) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Boží vkus


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

To nevymyslíš

Někdy žasneme, když sledujeme, jak Bůh v našem životě dokonale načasuje okolnosti, situace, setkání. Často až s odstupem času zjišťujeme, jak věci do sebe zapadají a s údivem si řekneme: To nevymyslíš! Také Slávka Fridrichová má ve svém životě takové okamžiky a Boží stopy, které ji zavedly ze Slovenska do Kolína v Čechách. Ve Fortepianu 12. dubna si o nich budeme povídat od 10 hodin. K Poslechu zve Lenka Malinová.

Vytisknout E-mail

Čas dospět

Z každého dítěte se jednou stane dospělý, alespoň věkem. V naší zemi je pro dospělost věková hranice 18 let. Mnozí ale dospívají mnohem dříve a jiní zase později. Jan Vytřísal, kterého jste mohli jako moderátora slýchat na Rádiu 7, musel díky nemoci své maminky dospět velmi rychle. Co mu to vzalo a dalo do života, poví ve Fortepianu 19.dubna.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.