Playlist

Živé vysílání

15:45 Čtení z Bible
15:50 Písničky
16:15 Překročit hranice
Naděje (6/9): Křesťanský světonázor utrpení (R)
17:00 Korálky
(R)
18:05 Myšlenka na den
Ve vyšší režii (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Ve vyšší režii


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Jak poznat Boží vůli

Jak poznat Boží vůli - to je pravděpodobně jedna z nejčastějších otázek lidí, kteří svůj vztah s Bohem myslí vážně. A je o dotaz velmi potřebný, protože varování před svévolí je v Bibli dost a dost. V dalším pořadu, ve kterém vybíráme Poklady z našeho zvukového archivu, se ohlédneme za nahrávkami, které právě tuto oblast zkoumají. Poslouchejte  v sobotu 8. srpna odpoledne po 16:00.

Vytisknout E-mail

Evangelium

Jsou slova, která používáme tak často, že už ani nevnímáme jejich význam. Znovu se zamyslet nad pojmem "evangelium" jste zvaní v pořadu Poklady z archivu v v sobotu 15. srpna odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Vzdělání, poznání, učednictví a moudrost

V programu, který připomíná perly našeho rozhlasového archivu, nabídneme tentokrát příspěvky, které jsou inspirovány aktuálním měsícem. Blíží se škola, mnoho povinností a znovu se rozjede kolo vzdělávání a snahy nacpat do hlavy spoustu znalostí. Ale o co při vzdělávání opravdu jde? Nechte se pozvat k přemýšlení v hodince od 16 hodin 29. srpna.

Vytisknout E-mail

Emoce

Každá doba nese své výzvy a tlaky i svoje výhody. V té současné hrají velkou roli emoce, pocity, které pak často definují naše rozhodování. Jakou roli hrají emoce v Božím vnímání? Cítí Bůh? A ovlivňuje ho to stejně jako nás? V další relaci poklady z archivu sáhneme po nahrávkách vyučování Dana Drápala právě o Božích emocích. K poslechu se přidejte v sobotu 22. srpna od 16:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.