Playlist

Živé vysílání

11:45 Písničky
12:00 Myšlenka na den
Jaká to podivná postní doba (R)
12:05 Písničky
12:15 Čtení na pokračování
Neboj se kříže (23/25)
13:00 Fortepiano
Půst jako součást života? (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Jaká to podivná postní doba


Život víry

images/porady/ziv.png

Různorodá osobní vyprávění o hledání smyslu života, vztazích, bojích a zkouškách, vítězstvích a prohrách, obyčejných dnech i téměř hmatatelné Boží přítomnosti.

Vysílací časy: pátek 11:15 / repríza: neděle 10:15, pondělí 18:30 / noční repríza: sobota 5:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Jan Duchoslav

Kdyby byl život jako fotbalový zápas a Bůh byl trenér, jak by vypadal, jak by se k hráčům choval? Dostali bychom červenou kartu nebo nové šance. Nejen na hřiště, ale i do reálného života s Bohem se vypravíme v relaci Život víry s Honzou Duchoslavem. Připojte se v pátek 27. března dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Štěpán Janča

Své vlastní utrpení by člověk ještě unesl, ale když trpí dítě, ta první otázka je nasnadě - kde je Bůh, že nechává toho malého tak trpět? Hledáním odpovědi na tuto otázku prošel také Štěpán Janča, jehož vyprávění nabídneme  v relaci Život víry v pátek 3. dubna od 11:15.

Vytisknout E-mail

Zora Musilová

Proč hledáte živého mezi mrtvými? Tuto zprávu obdržely ženy, které dorazili k Ježíšově hrobu.Stejná zpráva zasáhla i Zoru Musilovou, která hledala naplnění své vnitřní prázdnoty a smutku. V životě nezakusila lásku a tak se ji rozhodla hledat. Kde a jak ji nakonec nalezla vypráví v relaci Život víry  v pátek 10. dubna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.