Živé vysílání

21:45 Studna slova
O Božím království (54/83): Uzdravení slepého
22:00 Večer pod lampou
Jan Hus - Život a dílo (2/20): Mlčenlivý svědek doby (R)
23:00 Noční můry
Se strachem v patách (R)
00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Žalmy 40,1-41,14 (R)

Vysíláním vás provází

Štěpán Matuška

Myšlenka na den

Není čas - vyslyšená modlitba


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (80): Kolik životů žijeme?

Kolik životů žijeme? Otázka kolem které se točí mnoho východních náboženství a také New Age. Jak se na to, co s námi bude po tomto pozemském životě dívá toto hnutí a jak tuto otázku řeší Bible, můžete sledovat v seriálu Pravda pod mikroskopem. V relaci Zrcadlo uslyšíte od středy 17. ledna v 9:15 na Radiu Proglas v reprízách ve čtvrtek a v sobotu jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (81): Skutečný a falešný dluh

Co je to nirvána nebo karmický dluh? To jsou další otázky, které zkoumá seriál Pravda pod mikroskopem v sérii věnované hnutí New Age. Fiktivní debata profesora a jeho studenta nabídne v relaci Zrcadlo pohled na náš dluh nejen z pohledu tohoto hnutí, ale také to, jak nám ho popisuje Boží slovo zapsané v Bibli. Poslouchejte od středy 24. ledna po 9:15 na Radiu Proglas a další reprízy zazní ve čtvrtek a v sobotu jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (82): Jak se vyhnout lásce

Kdo by nestál o lásku? Přesto můžeme dělat spoustu věcí proto, abychom se poznání skutečné lásky ve vztahu dvou lidí vyhnuli. Další dva díly seriálu Pravda pod mikroskopem zaměří svou pozornost do studentského prostředí a budou sledovat prožívání vztahů mezi mladými lidmi. Poslouchejte v relaci Zrcadlo od středy 31. ledna v 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.