Živé vysílání

09:30 Písničky
09:45 Biblická úvaha
Příběh o marnotratných synech (R)
10:00 Rozmarýna
Život v ohrožení (3): Toxické vztahy
11:15 Okno do historie
Inkvizice (23)
11:30 Listárna

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zrcadlení


Zrcadlo

images/porady/zrc.jpg

Vědecké důkazy a diskurzy, nepopiratelně ukazující na Stvořitele a jeho dokonalý plán spásy světa ve fiktivních rozhovorech profesora a jeho žáka 

Vysílací časy: čtvrtek 7:30 / repríza: sobota 11:15 / noční repríza: úterý 3:00 / premiéra na Radiu Proglas: středa 9:15
Stopáž: 15 minut
Autor: Dave Fischer
Hovoří: Pavel Hromádka, Daniel Zeman
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko

Pravda pod mikroskopem (106): Kam uklidíme odpad

K problémům, které lidstvo řešilo od nepaměti - tedy, jak zajistit nejnutnější potřeby lidského života, a jak si postupně usnadňovat práci i celý život, se v posledním století přidává další, který je do značné míry způsobem právě tímto rozvojem lidské civilizace. Je jím problém odpadů. Do některých pokusů, jak by jej bylo možné eliminovat, nám dá nahlédnout další díl seriálu Pravda pod mikroskopem. V relaci Zrcadlo jej vysíláme ve středu 18. července po 9:15 dopoledne na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (107): GPS navigace v přírodě

GPS navigace je pro nás lidi hitem posledních desetiletí. V přírodní říši se technologie s podobnými schopnostmi vyskytovala už od pradávna. Připojte se k relaci Zrcadlo a pojďte spolu s profesorem a jeho studentem zkoumat jednoho nenápadného a přesto neobyčejně vybaveného studenta. Další díl seriálu Pravda pod mikroskopem je připraven na středu 25. července po 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.Reprízy poslouchejte ve čtvrtek a v sobotu jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Pravda pod mikroskopem (108): Myšlení skeptika

V seriálu Pravda pod mikroskopem mimo jiné představujeme významné lidi a jejich cestu hledání pravdy. Doktor Jerry Bergman k tomu neměl úplně ideální podmínky, ale měl jeden obrovský dar - svobodu v hledání a přijímání poznaného. K čemu ho přivedla, uslyšíte v relaci Zrcadlo ve středu 1. srpna dopoledne na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.