Playlist

Živé vysílání

11:15 Průsečíky
Velký bratr tě sleduje
11:45 Písničky
12:00 Myšlenka na den
Jaká to podivná postní doba (R)
12:05 Písničky
12:15 Čtení na pokračování
Neboj se kříže (23/25)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Jaká to podivná postní doba


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: pátek 10:00 + neděle 19:00 / noční repríza sobota 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Via exulantis

I samotná cesta se může stát cílem, zvlášť když kráčíte po stopách historie. V těchto dnech si připomínáme narození Jana Amose Komenského, a trochu v jeho stopách se vypravíme v pořadu Za obzor. S Petrou Krištofovou vyrazíme na via exulantis, cestu, kterou podnikli Moravští bratři. Na rozcestí můžete přemýšlet, zda vyrazíte do Lešna či do Ochranova. Jaké to je kráčet po stopách předků, nebo jak se zametají cesty pro další poutníky uslyšíte v pátek 27. března v 10 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Indie

Jana Macková chtěla v životě nějakou změnu, a i proto se rozhodla strávit dva měsíce v Indii jako učitelka angličtiny. V rozhovoru s Janem Duchoslavem pohovořila o tom, co ji samotné učení dalo, a co ji ve státě Bihár v Indii inspirovalo pro její osobní život. Pořad Za obzor poslouchejte v pátek 3. dubna dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Srí Lanka

Jak probíhá oslava Velikonoc ve středoevropském formátu, zná každý z nás na vlastní kůži. Jak ovšem vypadají Velikonoce na Srí Lance? To zakusil novinář Filip Breindl při výpravě, o které bude mluvit v týdeníku Za obzor  10. dubna od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.