Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Concertino
Felix Mendelssohn Bartholdy: Eliáš (1/2) (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Jan Ámos Komenský: Labyrint světa a ráj srdce (11/17) (R)
02:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Klam a lež


Víra nespoutaná

images/porady/vn.png

Dozvídáme se o nich. Soucítíme se nimi. Modlíme se. Pořad Víra nespoutaná – svědectví pronásledované církve umožní jim naslouchat. Rozhlasová série vyprávění prostých lidí, kteří pro osobní víru v Ježíše Krista čelili nepřátelství a nenávisti, vznikla ve spolupráci redakcí TWR z celého světa, německého křesťanského rádia ERF a české redakce TWR. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:30 / pátek 16:00 ® / neděle  2:15 ® / pondělí 5:30 ®
Stopáž: 15 minut
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

Ukrajina - Bělorusko

"Myslím, že někdo, kdo nepociťuje strach, není lidská bytost, snad nějaký automat. Ano, prožíval jsem strach a pochybnosti, ale Bůh mi pomáhal tím, že mi ukazoval svou všemohoucnost, že mi připomínal, že všechno působí k dobrému těm, kteří Boha milují, těm, kdo byli povoláni podle jeho záměru." Přijměte pozvání k poslechu dalšího vyprávění křesťana, který prožil perzekuci pro víru v Ježíše Krista. Ukrajinou a Běloruskem se vydáme v cyklu Víra nespoutaná  22. října.

Vytisknout E-mail

Mali

"Mým povzbuzením jsou slova apoštola Petra, který říkal, že zkoušky jsou tu od toho, aby zdokonalovaly naši víru a posouvaly nás kupředu. Není to tak, že nám Bůh působí potíže. Proměňuje těžkosti na trénink a pomáhá nám, abychom se mohli rozvíjet dál." Africká vnitrozemská země Mali bude cílem aktuálního vydání cyklu Víra nespoutaná. Dalšímu příběhu o lidské nenávisti a Boží věrnosti poslouchejte 29. října v 9:30 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.