• Evangelia 2018
  • CD 2018
  • Promo 2018

Živé vysílání

16:15 Čtení z Bible 21
16:30 Magazín z kultury
Výstava Bůh miluje cizince, kniha Hledal jsem Alláha, Ellen Makumbirofa, recenze knihy Bůh Otec
17:00 Písničky
17:15 Ke kořenům
Pláč Jeremiášův (3): Změna podmětu (Pl 1,3-4) (R)
18:00 Myšlenka na den
Čas (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čas


Večer pod lampou

images/porady/lampa.png

Čtení z náročnějších, nebeletristických knih – apologetických, historických a vzdělávacích spisů autorů současných i léty prověřených

Vysílací časy: neděle 20:00 / repríza pátek 22:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Bůh Otec (1)

Na cestu k Božímu srdci zve kniha Davea Pattyho Bůh Otec. V jejím průběhu čtenář zkoumá také svůj vztah s otcem pozemským, své srdce, východiska, představy i vzorce jednání. Do jakého vztahu s Bohem je zván každý člověk? Zkoumejme společně ve Večerech pod lampou při společném nahlížení do knihy, kterou pro vysílání Rádia 7 nastudoval Pavel Hromádka. Od neděle 23. září vždy ve 20:00 a v repríze následující pátek od 22. hodiny.

Vytisknout E-mail

Bůh Otec (2)

Že Bůh je Otec a to dobrý otec, to musí zjistit každý člověk takříkajíc na vlastní kůži, sám. Ale pro někoho to může být velmi těžké, protože otevřít se pro něj může znamenat nebezpečí. Jak do rizika, i o tom bude řeč v dalších kapitolách knihy Davea Pattyho Bůh Otec, kterou máte možnost poslouchat v relaci Večer pod lampou. Od 20:00 hodiny neděle 30. září čte Pavel Hromádka.

Vytisknout E-mail

Bůh Otec (3)

V další části čtení z knihy Davea Pattyho Bůh Otec začneme na obnově vztahu s otcem pracovat a bude moc dobře, když si k poslechu vezmete papír a tužku. Protože změnit se může jen to, co je správně diagnostikováno a my často nerozumíme tomu, kde naše problémy pramení. Večer od lampou na Rádiu 7 začíná 7. října večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.