Živé vysílání

09:45 Biblická úvaha
Evangelizace (1/6): Pohled na člověka (R)
10:00 Za obzor
Čína (R)
11:15 Překročit hranice
Peníze (2/4): Příprava k finančnímu štěstí (R)
11:30 Kdo je to?
11:40 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Dosah


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Pavel Lezo

Nejlepší obrana je útok, praví staré rčení a v případě Pavla Leza z Valašského Meziříčí to platilo stoprocentně. Jenomže v důsledku ani ten útok není nejlepší řešení... Jak prožil své vysvobození z šikany, uslyšíte v pondělí 22. ledna po 9:15 v relaci Stopy - svědectví o božím jednání na Radiu Proglas a Rádiu 7 .

Vytisknout E-mail

Lubomír Honek

Lubomír Honek dal Bohu svůj život už v mládí, ale nadšení mu dlouho nevydrželo; když se na svůj život podívat po čase, věděl, že Boha velice zklamal. A právě představa, že tohle zklamání už nejde odčinit, držela Lubomíra 20 let ve vězení drog a alkoholu. Že Bůh dává i druhé a třetí šance, uslyšíte v pondělí 29. ledna po 9:15 v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání.

Vytisknout E-mail

Marek Bárta

Hrát dvojí hru je zaprvé náročné a pak hrozí, že se na to přijde. Pokud se navíc jedná o vztahy, jsou způsobená zranění obzvláště hluboká. Když do celého  kolotoče vstoupí odpuštění a láska, zanechá to také stopu. Marek Bárta se setkal s odpuštěním, které mu proměnilo život. Svůj příběh víry vypráví v pondělí 5. února v 9:15 v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.