Živé vysílání

00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Job 5,8-7,19 (R)
00:30 Světem Bible
Job 7,20-9,31 (R)
01:00 Pohovka
Mosaic: CD Glory and wonder (R)
02:00 Řeka života
Lutherovy teze (1/3) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Kdo tady vládne


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Mosaic: CD Glory and wonder

Anonce: V Pohovce tentokrát zabrousí Štěpán Matuška společně s Lenkou Malinovou do amerického Los Angeles odkud pochází kapela Mosaic. Nejde pouze o samostatnou kapelu, ale o celou církev, jejíž je kapela součástí. Budeme si pouštět z nejnovějšího alba, které nese název Glory and wonder. Jaké to je být církví v srdci moderního  velkoměsta a jak dnes jejich hudba ovlivňuje statisíce lidí? Odpověď nejen na tyto otázky se dozvíte v tomto díle Pohovky. Nalaďte si nás v pondělí 23.10. ve 20 hodin.

Vytisknout E-mail

Kari Jobe The Garden

Tentokrát si v Pohovce budeme pouštět ze zbrusu nového alba americké zpěvačky Kari Jobe-The Garden. Její jméno pro hodně z vás určitě není neznámé. Kari Jobe patří mezi jedny z nejposlouchanějších a nejhranějších křesťanských interpretů současnosti. Její  písně jsou  oblíbené i v našem vysílání. Nalaďte si Rádio 7 v pondělí 30.10. ve 20 hodin. Moderuje Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.