Živé vysílání

09:30 Písničky
09:45 Biblická úvaha
Příběh o marnotratných synech (R)
10:00 Rozmarýna
Život v ohrožení (3): Toxické vztahy
11:15 Okno do historie
Inkvizice (23)
11:30 Listárna

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zrcadlení


Houpací křeslo

images/static/hou.jpg

Čtvrthodina s jednou z nestorek křesťanského rozhlasového vysílání u nás, během které můžete ve výjimečném souladu laskavosti a nekompromisnosti, pravdy a lásky reflektovat každodenní život, rozhodování, myšlení i činy.

Vysílací časy: čtvrtek 8:00 / repríza: pátek 16:00 / noční repríza: sobota 5:30
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Marie Frydrychová
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Překážky Duchu svatému

Když se Ježíš vrátil ke svému Otci, odkud, jak slíbil, si pro nás znovu přijde, zanechal nám tu Ducha svatého, Pomocníka, Utěšitele, Rádce. Jak ale žít s Duchem a z Ducha?  To jsou otázky, které probírá Marie Frydrychová v dalším  pořadu z roku 2011. Poslechněte si ve čtvrtek 19. července v 8 hodin na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Duchovní chemoterapie

V životě se často spokojíme s náhražkami, ať už v jídle nebo v hodnotách. Skutečnou lásku jsme zaměnili za sex, přátelské naslouchající ucho za sezení u psychoterapeuta, vycházky do přírody za sledování dokumentů v televizi.  O návratu ke skutečnosti bude další Houpací křeslo Marie Frydrychové - poslouchejte ve čtvrtek 26. července dopoledne, další repríza pořadu je nachystána v pátek odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jak miluje Bůh

O Bohu panují různé představy. Žel, většinou chybné. A tak si Boha mnozí představují jako policajta, soudcem, úředníka nebo taky "pana Svrchovaného", kterého těší dívat se na lidskou bolest a trápení. Jaký je ale skutečně? Jak miluje Bůh? Tahle otázka zazní v dalším pořadu Houpací křeslo z roku 2011. S Marií Frydrychovou se potkáme opět ve čtvrtek 2. srpna v osm hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.