Živé vysílání

21:30 Písničky
21:45 Studna slova
O Božím království (54/83): Uzdravení slepého
22:00 Večer pod lampou
Jan Hus - Život a dílo (2/20): Mlčenlivý svědek doby (R)
23:00 Noční můry
Se strachem v patách (R)
00:00 Přehled pořadů

Vysíláním vás provází

Štěpán Matuška

Myšlenka na den

Není čas - vyslyšená modlitba


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

V dobách dobrých i zlých

Při vstupu do manželství manželé slibují, že spolu budou v dobách dobrých i zlých. V tu chvíli ani jeden z nich netuší, co je čeká. A někdy skutečně přijdou zlé časy. O tom budeme hovořit ve Fortepianu s Evou Rackovou ve středu 17. ledna. Poslechněte si ve 13 hodin

Vytisknout E-mail

Dokonči svůj příběh

Když člověku do života vstoupí Bůh, je to zásadní krok v životě. Na to se nikdy nedá zapomenout. Ale co dál? Mnozí lidé celý život pouze vzpomínají na silný okamžik, který kdysi prožili, když se setkali s Bohem. není to málo? O tom si budeme povídat s Tomášem Süssem z Prahy, který se podílí na vedení jednoho sboru a touží vidět Boží jednání ještě v mnoha lidských životech. Poslouchejte Fortepiano 24. ledna ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky

Starý filozof Hérakleitos řekl, že dvakrát nelze vstoupit do stejné řeky. Platí to také pro život křesťana? Můžeme si zachovat a obnovit horlivost pro Boha a znovu zažít jeho dotek? Takové a podobné otázky budeme probírat v posledním lednovém Fortepianu s Danem Sedláčkem. Poslouchejte 31. ledna ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.