• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

03:30 Čtení na pokračování
Cena života je život (9/15) (R)
04:00 Krok za krokem
Leviticus (3): Zvířata a nemoci (R)
04:45 Uši k duši
Krása evangelia a krásná ošklivost našich vztahů (3/4): Falešné jistoty ve vztazích (R)
05:00 Modlitby podle Bible
1. Tesalonickým (7) (R)
05:30 Studna slova
1. Královská (25/41): Rechabeám, král judský (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Zapísknutí


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Kuchyň plná zázraků

V lednu se ve Fortepianu věnujeme pomoci a službě druhým lidem. 23. ledna se vrátíme k rozhovoru z minulého roku, ve kterém jsme s Matějem Novým hovořili o jeho úžasné službě bezdomovcům v Brně a okolí. Poslechněte si ho od deseti hodin.

Vytisknout E-mail

Zásah Afrikou

Když vyjedeme do vzdálených zemí, zvláště těch chudších, než je ta naše, často se změní náš pohled na život. Něco takového zažil také kameraman Petr Racek, který natáčel dva roky dokument o životě v africkém slumu na kraji hlavního města Keni Nairobi. O své zážitky se podělí v posledním lednovém Fortepianu. Poslouchejte 31. ledna v jednu.

Vytisknout E-mail

Zabijáci manželství

Rok se s rokem sešel a je tu opět Národní týden manželství. Ve Fortepianu 13. února budeme s Miriam a Tomášem Süssovými probírat téma Zabijáci manželství a jak se jim bránit. Poslechněte si od 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Smím prosit?

Manželství se dá přirovnat třeba k tanci. Dá to práci, než se ti dva sehrají a plynou ve stejném rytmu. Únorové manželské téma otevře první z manželských párů, kteří přijaly pozvání k mikrofonu, Mirek a Veronika Machalovi. Poslechněte si ve Fortepianu 6. února v jednu hodinu.

Vytisknout E-mail

Do manželství zvesela

Únor je měsíc, probíhá Národní týden manželství. Fortepiano se proto zaměřuje na manželství. Hosty Lenky Malinové budou čtyři manželské páry. Každý z nich je jiný a má svou historii.. Manželé Lenka a Zdeněk Fikejsovi bydlí v Litomyšli a mají velkou rodinu. Více o sobě poví ve středu 20. února od 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.