Živé vysílání

00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Vôňa nedele (1)
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Bohoslužba (SK)
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Za horizontom
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Vôňa nedele (2)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Čerstvý chléb


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Boží načasování

Věříte v Boží načasování? Někdy můžeme až žasnout, jak vše zapadá do sebe. Vidíme, že náš život a vše, co děláme, je pod Boží režií? O tom si budeme povídat s Radkem Hejretem, který chodí do škol a přednáší dětem o holocaustu , ale nejen o něm. Víc se dozvíte ve Fortepianu 29. listopadu. Začátek ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Zklamání

Zklamání je něco, čemu se nevyhne nikdo z nás. Dá se mu předejít, vyhnout se mu nebo se naučit mu čelit? I na takovéto otázky se dostane v posledním listopadovém Fortepianu. 29.11. bude hostem Lenky Malinové Petr Král, který vede středisko Teen Challenge ve Šluknově.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.