Playlist

Živé vysílání

09:00 Kalendárium, Pozvánky, Magazíny
09:45 Písničky
10:15 Doteky
Síla lásky (2/2) (R)
10:45 Písničky
11:00 Fortepiano
Život někdy bolí, ale stojí za to! (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Boží pokoj - Dušan Tillinger


Doteky

images/porady/dot.png

„Dotýkat se lidského života Božím slovem.“ – takové je motto pořadu, jehož největší silou je důsledné propojování biblických konceptů s běžnou realitou současného člověka.

Vysílací časy: neděle 20:15/ repríza: sobota 10:15 / noční repríza: pátek 4:15
Stopáž: 30 minut
Autor: Dr. Charles Stanley
Hovoří: Pavel Hromádka
Přeložila: Míla Marková
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko 

Síla lásky (2/2)

Existuje ve vašem životě někdo, o kom si myslíte, že mu prostě nemůžete odpustit? Přesto, odpuštění je nevyhnutelný krok, abychom byli osvobození pro lásku. Charles Stanley nás v Dotecích v neděli 16. února po 20:15 povede cestou k tomuto cíli.

Vytisknout E-mail

Skrytý nepřítel lásky

Náš osobní pohled na lásku a na život má často svoje kořeny v našem dětství. Některé tyto postoje jsou nevinné a neškodné, ale jsou i takové, které nám v dospělosti ničí a boří vzájemné vztahy. Bůh nám od těchto zhoubných postojů nabízí oproštění. Na praktické kroky v tomto osvobození se zaměřuje Charles Stanley v pořadu Doteky od neděle 23. února ve 23:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Ježíš přišel, my máme jít

Dnešní doba, hlásající toleranci ke všemu možnému i nemožnému, staví na roveň všechny názory, bez ohledu na jejich pravdivost nebo rozumnost. Stejně dobrá je podle tohoto přístupu i každá víra. Máme nějaké důvody, proč i za těchto okolností hlásat Ježíše Krista? Srovnat si tyto argumenty nám v relaci Doteky  od neděle 1. března po 20:15 pomůže Charles Stanley.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.