Živé vysílání

21:45 Studna slova
O Božím království (54/83): Uzdravení slepého
22:00 Večer pod lampou
Jan Hus - Život a dílo (2/20): Mlčenlivý svědek doby (R)
23:00 Noční můry
Se strachem v patách (R)
00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Žalmy 40,1-41,14 (R)

Vysíláním vás provází

Štěpán Matuška

Myšlenka na den

Není čas - vyslyšená modlitba


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí, středa, pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 22:30 - 24:00 / noční repríza: úterý, čtvrtek, sobota 3:30
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Střežené město

Těsně před Vánocemi odešel ke svému nebeskému Otci Jiří Dedecius, nestor práce české redakce TWR u nás. Jiří vystudoval elektrotechnickou průmyslovku, a když byl v polovině 70. let vyzván, aby tyto své schopnosti využil ve službě Bohu, udělal to. Nahrávky hudby i slova putovaly tajně přes hranice a naplňovaly vysílání české redakce Trans World Radia z Monte Carla. A nejen to – Jiří pomáhal také s distribucí křesťanské literatury ze zahraničí k nám a neváhal být nablízku křesťanům, kteří potřebovali pomoc.
Paměti Jiřího Dedeciuse na začátek velkého dobrodružství s Bohem sepsala Marie Frydrychová do knihy Střežené město. Se vzpomínkou na něj a poděkováním za Jiřího bohatý a plodný život zařazujeme tuto knihu do čtení na pokračování. Poslouchejte od pátku 5. ledna vždy v pondělí, ve středu a v pátek ve 12:15 nebo v repríze v neděli od 22:30 do půlnoci. Nastudoval Petr Stoy.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.