Playlist

Živé vysílání

09:00 Kalendárium, Pozvánky
09:30 Víra nespoutaná
Indie
09:45 Písničky
10:00 Rozmarýna
3v1 aneb Tři rodiny pod jednou střechou
11:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čestnost


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí až pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 23:15  / noční repríza: pondělí-pátek 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Střežené město

Letos na podzim si připomínáme 30. výročí samostatné české redakce Trans World Radia. Ve čtení na pokračování se proto vracíme ke knize Marie Frydrychové Střežené město, ve které vykreslila počátky českého TWR. Kniha „Je napsána k oslavě Boží a pro povzbuzení všem, kteří hledají Boha. Náš Bůh je silný a mocný, i když my jsme slabí a bezmocní. ", říká v knize Jiří Dedecius, jeden ze zakladatelů práce TWR u nás. Zaposlouchejte se s námi do jeho příběhu, který načetl Petr Stoy Začínáme  16. září ve čtvrt na jednu.

Vytisknout E-mail

Labyrint světa a ráj srdce

V roce 2011 vydala Poutníkova četba Komenského Labyrint světa a ráj srdce v současné češtině. Letos uplyne 350 let od úmrtí Jana Ámose Komenského a na Rádiu 7 se proto ve čtení na pokračování  od 8. října zaposloucháme do jeho příběhu o poutníkovi, který je neuvěřitelně aktuální i v dnešní době. Knihu pro Rádio 7 nastudoval Vladimír Hauser, o hudební improvizace se postaral Tomáš Najbrt.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.