• Evangelia 2018
  • Promo 2018
  • CD 2018

Živé vysílání

12:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)
13:10 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
14:05 Pohodička
(vysílá slovenská redakce)
15:15 Do života 
(vysílá slovenská redakce)
16:15 Poradňa pre mladých
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Setkání s Kristem (11/24): Vdova


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí, středa, pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 22:30 - 24:00 / noční repríza: úterý, čtvrtek, sobota 3:30
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Boží ruka

Gary a Barbara Shepherdovi zasvětili svůj život Nepálu a službě domorodým Magarům, kterým přinesli evangelium. Ve své druhé knize s názvem Boží ruka Gary Shepherd pokračuje ve vyprávění příběhů plných Božích zázraků. 
Povzbuzení i radost z poslechu nabízí čtení na pokračování od středy 7. listopadu vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 12:15 (s reprízou v neděli od 22:30 do půlnoci). Pro Rádio 7 knihu nastudoval Jiří Daniel.

Vytisknout E-mail

Rezonanční příběhy

Ve čtení na pokračování si v týdnu od 10. prosince vyslechneme několik krátkých příběhů z knihy Rezonanční příběhyPavel a Věra Javorničtí nám v nich dají nahlédnout do   svého života i praktického chození s Bohem. Poslouchejte v pondělí, středu a pátek ve čtvrt na jednu.

Vytisknout E-mail

Příběhy vánoční noci

V době adventní a předvánoční vánoční máme možná hodně práce s přípravou Vánoc. Zveme vás ke krátkému spočinutí.  Ve čtení na pokračování se vypravíme do světa fantazie. Knížka  povídek italského autora Piera Gribaudiho nabízí pohádky pro dospělé, v nichž vykresluje s bohatou fantazií pozadí vánočního příběhu. Vypravme se tedy za vánoční kometou, která dostala zvláštní úkol..  Vybrané povídky z knihy Příběhy vánoční noci, kterou vydalo nakladatelství Portál, čte Rozita Mertová na Rádiu 7 od 19. do 28. prosince.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.