Playlist

Živé vysílání

06:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
07:15 Zamyslenie + modlitba za Slovensko
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Poradňa pre mladých  
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

To není fér!


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí, středa, pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 22:30 - 24:00 / noční repríza: úterý, čtvrtek, sobota 3:30
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Jak život šel

Sport a křesťanství lze spojit dohromady. Miloš Šolc dokázal, že tenista a kazatel Božího slova může být jedním a týmž člověkem. Hrál tenis až do svého stáří. Žil a zvěstoval evangelium do posledního dechu. Miloš Šolc byl věrný svému poslání na tenisovém kurtu i na duchovním poli - jak doma, tak v zahraničí. Jeho životní příběh je ojedinělý a inspirující pro ty, kdo chtějí hledat a najít smysl a význam života pro současnost i věčnost. Jeho vzpomínky shromáždil jeho syn a doplnil svými komentáři, a tak vznikla kniha Jak život šel, kterou otevřeme ve čtení na pokračování 10. května ve čtvrt na jednu. Do role Miloše Šolce staršího se postavil Pavel Hromádka, jeho syna ztvárnil Michal Bumbálek.

Vytisknout E-mail

V harmonii s Bohem

Ve čtení na pokračování nasloucháme životním příběhům lidí současnosti i minulosti, kteří se setkali s Bohem, a to ovlivnilo jejich život. 10. července otevřeme životní příběh německého motorkáře, bývalého člena motorkářského gangu a evangelisty Kornelia Novaka. Poslouchejte v pondělí, středu a pátek od čtvrt na jednu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.