• CD 2018
  • Evangelia 2018
  • Promo 2018

Živé vysílání

21:30 Světem Bible
Kazatel 7,11-21
22:00 Noční můry
Přátelství je, když...
23:00 Modlitby podle Bible
Abakuk (3/3) (R)
23:30 Psáno jest
Jakub (21/31): Duchovní smilstvo
00:00 Přehled pořadů

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čas


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Jsi záchranář?

Občas se stává, že naše společenství opouštějí lidé a my vůbec nevíme, proč. Uvědomujeme si, že to, že někdo odejde od Boha, může být pro něj nebezpečné? Dokonce, až životu nebezpečné? Pavel Coufal se ve svém kázání, které nabízíme k poslechu v rámci nedělní bohoslužby 23. září, bude zabývat i dalšími problémy, které s tím souvisejí. Poslouchejte od 14:15.

Vytisknout E-mail

Šaty (ne)dělají člověka

Jistě každý zná slavnou píseň  Voskovce a Wericha  Šaty dělaj člověka. Jak blízko je vůbec skutečnosti? Co nás utváří? Roman Roušek nám pomůže najít odpovědi v kázání, které zazní v rámci nedělní bohoslužby na Rádiu 7 v neděli 30.září. Poslouchejte ve čtvrt na tři.

Vytisknout E-mail

Pojďte ke mně všichni

"Pojďte ke mně všichni,kteří těžce pracujete a jste přetíženi, a já vám dám odpočinek." Tento verš z Matouše 11. kapitoly je velmi známý a inspiroval dokonce k sepsání písně. Pro své kázání si ho vybral také pastor Apoštolské církve  v Havířově Petr Špok. Poslechnout si ho můžete v neděli 7. října v času pravidelné bohoslužby od čtvrt na tři odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.