Živé vysílání

23:10 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Na striebornej vlne
(vysílá slovenská redakce)
07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Skalka


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: pondělí 19:00 / repríza: pátek 13:00 / noční repríza: úterý 2:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Bill Bright

Málokdo zná tvář Billa Brighta, ale jeho dílo zná téměř každý křesťan na světě. Bill Bright byl americkým evangelistou, zakladatelem misijní organizace Campus Crusade for Christ, autorem Čtyř duchovních zákonů a producentem filmu Ježíš. V mládí byl Bill velmi úspěšným podnikatelem, ale když uvěřil věnoval celý svůj talent zvěstování Pána Ježíše. Život toho muže představí Řeka života v pondělí 16. července po 19. hodině anebo v pátek 20.7. ve 13:00. 

Vytisknout E-mail

Jan Hušek

Už jste si určitě všimli, že nejradostnější a nejspokojenější jsou lidé, kteří to v životě ale vůbec neměli lehké. A právě takový člověk bude vyprávět o svém životě v pořadu Řeka života v pondělí 23. července v 19 hodin; pozvání k mikrofonu přijal Jan Hušek, člověk, který kvůli tomu, že věří Bohu, strávil dva roky ve vězení. Reprízu pořadu nabídneme v pátek 27.7. ve 13 hodin. 

Vytisknout E-mail

Abbé Pierre

Abbé Pierre je jedním z nejznámějších lidí Francie. A přitom to byl člověk, který žil vlastně velice obyčejný život. Připomene ho Řeka života - poslouchejte v pondělí  30. července v 19 hodin a s reprízou v pátek 3. srpna po 13. hodině. Pořad připravil Petr Vaďura.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.