Živé vysílání

18:05 Písničky
18:15 Kanafásek
Broučci (6/28)
18:30 Život víry
19:00 Písničky
19:15 Modlitby podle Bible
Lukáš (21): Pane, nauč nás modlit se! (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Policejní hlídka


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Bůh práva a spravedlnosti

Lidé pod mocí zákona umírají a jsou z ní vysvobozováni mocí Ježíše Krista k věčnému životu. Ježíš však nepřišel zákon zrušit, ale naplnit. 2 zákony jsou největší - milovat Boha a milovat lidi. Duchovní zákony jsou nepřehlédnutelné. Je však dobré mít i zákony lidské? Co si o nich myslí Bůh? Nejen o zákonu Boha a člověka budou v pořadu Na sobotní frekvenci proglasu s názvem "Bůh práva a spravedlnosti" mluvit v sobotu 16. září od osmé ranní Jan Vytřísal a Ondřej Kubů - soudce a předseda Křesťanských právníků. Reprízu jejich rozhovoru zachytíte 20. září od 22.00. 

Vytisknout E-mail

Slovo má vliv

Slovo má vliv, říká Tomáš Coufal, člověk, který dnes a denně přemýšlí nad jeho dosahem a působností. Rozhovor Kateřiny Hodecové s šéfredaktorem křesťanského měsíčníku Život víry uslyšíte v programu Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 23. září po osmé ranní. Relaci opakujeme znovu ve středu 27. září ve 22:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.