Živé vysílání

23:10 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Na striebornej vlne
(vysílá slovenská redakce)
07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Skalka


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Nemoc a film

Co když vážná nemoc zaklepe na dveře našeho života? Je naše víra skutečně tak pevná, jak jsme si doposud mysleli? O nemoci, ale i o filmařině a youtuberství si bude v sobotu 14. července v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat Petr Húšť s režisérem Lubošem Hlavsou.

Vytisknout E-mail

Ženu statečnou kdo nalezne...

Třináct let žije Radka Kvíčalová v Nepálu, kde působí spolu s misijní organizací OM. Zkušeností má za tu dobu skutečně mnoho, a tak v současné době často spíše ustupuje do pozadí a věnuje se těm, kteří na misijní pole vstupují poprvé. Jak se žije svobodné ženě daleko od domova, kde a jak čerpá sílu do každého dne a co je světlem pro její nohy? Zkoumejte spolu s moderátorkou Lucií Endlicherovou v prázdninovém vydání pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 21. července po osmé ráno. Reprízu poslouchejte 25. července na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Jsme pro ... rodinu?

Každý den se sta tisíce rodin, založených na manželství muže a ženy, v naší zemi starají o své děti. Je to každodenní, nikdy nekončící, náročná, ale smysluplná a radostná práce. Ale - v poslední době stále více podceňovaná. V prvních srpnových dnech se v Praze uskuteční Den pro rodinu a právě o rodině si v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu bude povídat Kateřina Hodecová s Janou Jochovou hlavní organizátorkou Dne pro rodinu a Lubomírem Ondráčkem, hlavním pastorem Křesťanského společenství Praha. Poslouchejte po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.