Playlist

Živé vysílání

17:00 Kormidlo
Ponožkovník (2/9) (R)
18:05 Myšlenka na den
Adventní kalendář (12/24): Simeon a Anna (R)
18:30 Dary z rukou Mistra
Duch svatý - ovoce a služba (R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Dobrodružství U Anežky (2/14)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (12/24): Simeon a Anna


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Modlitby v karavanu napříč naší zemí

Člověk pro modlitbu využívá různá místa. Někde v přírodě na kopci, v tichosti v kapli nebo třeba v soukromí ve svém pokoji. Českou republiku už dva roky protíná karavan, který neslouží k rekreaci, ale k modlitbám. Udělají vám zde dobré kafe, vyslechnou vás a rádi se s vámi nebo za vás pomodlí. O službě modlitebního karavanu a o novinkách v Modlitbách 24-7 si s Petrem Húšťěm budou v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu povídat jeho hosté Šárka Šimečková a Daniel Raška. Poslouchejte v sobotu 7. prosince ráno v 8 hod.

Vytisknout E-mail

Cesta ke svatosti

"Buďte svatí, jako já jsem svatý." Tahle Boží výzva nemůže nechat v klidu nikoho, kdo to myslí vážně. Jak můžeme být svatí jako Bůh? A co vlastně je svatost - stav nebo cesta, zbožné úkony, způsob přemýšlení..? V pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu budou 14. prosince toto téma rozebírat Kateřina Hodecová a šéfredaktor Života víry Tomáš Coufal. Poslouchejte po 8 hodině ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.