Živé vysílání

21:45 Studna slova
O Božím království (54/83): Uzdravení slepého
22:00 Večer pod lampou
Jan Hus - Život a dílo (2/20): Mlčenlivý svědek doby (R)
23:00 Noční můry
Se strachem v patách (R)
00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Žalmy 40,1-41,14 (R)

Vysíláním vás provází

Štěpán Matuška

Myšlenka na den

Není čas - vyslyšená modlitba


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Dát to nejlepší

Dostat opravdu krásný a hodnotný dar se líbí skoro každému, těžší je ale takový dar dát. Ne z povinnosti nebo nějakého společenského "musu", ale ochotně a ze srdce.  O dávání nejen věcí hmotných si v programu Na sobotní frekvenci Proglasu budou povídat Kateřina Hodecová a Milan Michalko, ředitel Křesťanské akademie mladých. Poslouchejte 20. ledna po 8 ranní. Reprízu pořadu uslyšíte 24. ledna po 22:00 večerní jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tučná těla nebo tučná srdce?

Předsevzetí týkající se hubnutí patří k těm nejčastějším, která si dáváme na počátku nového roku. Na konci ledna už ovšem takové předsevzetí může vzít dávné za své. Co kdybychom zapracovali v letošním roce na tom, aby netučněla naše srdce? I k tomu chce povzbudit rozhovor Lucie Endlicherové s Markem Bužgou, vedoucím obezitologického centra Lékařské fakulty Ostravské univerzity. Nalaďte si ho 27. ledna po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.