Playlist

Živé vysílání

06:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
07:15 Zamyslenie + modlitba za Slovensko
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Poradňa pre mladých  
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

To není fér!


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Hoří ještě?

Říká se, že oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. A tak obkládáme ohniště kameny, aby nepřeskočil na trávu, v krbech držíme žár za bezpečnostním sklem anebo se díváme do plamenů - bezpečně - v televizi. Zlatá střední cesta - potěšíme oko a srdce a přitom nás to nic nestojí. Bible ale něco takového nezná a mnohokrát mluví o srdci, které má hořet - hořet pro Boha a Jeho cíle. A o hořícím srdci bude řeč i v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, jehož hostem bude biskup Apoštolské církve Martin Moldan. Přijměte pozvání k poslechu v sobotu 15. června po osmé ranní. Relaci si můžete znovu poslechnout ve středu 19. června od 22:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Vzpomínky na Izrael

Je jiné znát zemi díky informacím, které k nám přicházejí skrze nejrůznější média, a jiné ji poznat do hloubky a zblízka vlastním životem. Dana a Martin Koutečtí prožili bezmála dva roky v izraelské Haifě - a tak zakusili Svatou zemi "na vlastní kůži". Jaké jsou jejich "vzpomínky na Izrael"? Zcela letní kabátek oblékne pořad Na sobotní frekvenci Proglasu 22. června po osmé ranní. Na slyšenou se těší také Lucie Endlicherová.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.