Playlist

Živé vysílání

16:15 Písničky
17:00 Jazzový klub
Modern Art Orchestra: CD Fruit of the Spirit (R)
18:05 Myšlenka na den
Den dětí a globalizace (R)
18:30 Život víry
(R)
19:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Den dětí a globalizace


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Jak vytěžit maximum z našich životních údolí

Jak se říká, každý je jednou nahoře a jednou dole. Každý z nás někdy procházíme údolím a někdy stojíme na vrcholcích. Co nám můžou obě tyto stádia přinést? A co když jsme někde mezi? Jak z každého okamžiku vytěžit maximum? Mimo jiné o tom, jak to má ve svém vztahu s Bohem právě on bude mluvit Štěpán Matuška s Janem Holomáčem v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu  30. května ráno.

Vytisknout E-mail

O přátelství

"Bez přátel nežiju!" pravil nápis zahlédnutý na jedné toaletě. Pod ním spousta souhlasných přikývnutí a schvalujících komentářů. Jenže co to ve skutečnosti znamená? Návodů a rad na to, jak přátelství budovat a udržet existuje nespočet, otázkou zůstává, jestli nejlepším návodem není život sám. Do hlubin přátelství se ponoří první červnové vydání pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, v němž je hostem Lucie Endlicherová pastor církve Mozaika v Hradci Králové Jakub Limr.

Vytisknout E-mail

Modlitba srdce

„Mé modlitby nebyly dialogem, ale spíše jen monologem. Bohu jsem nenaslouchal, jen jsem na něj mluvil. Po letech mě to přestalo „bavit“ a mám pocit, že Pána Boha také. Mé modlitby byly spíše jen projekcí mé mysli. Neměl jsem zkušenost s Božím hlasem a nevěděl jsem, co to znamená přebývat v Boží přítomnosti.“ Pokud máte stejné zkušenosti, přijměte pozvání k poslechu pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, ve kterém si bude Petr Húšť povídat s psychologem Danielem Žákovským o Terapii ztišením. Poslouchejte v sobotu 6. června v 8 hodin ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.