Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:00 Za obzor
Anglie
11:00 Písničky
11:15 Život víry
Miloslav Pípal
11:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Kopání studní


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán MatuškaPetr Húšť 
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Křesťan v moři informací

Tam, kde bylo dříve třeba hledat v papírových kartotékách nebo obsáhlých slovnících dnes stačí dva kliky na internetu a nové obzory jsou odhaleny. Někdy jsou ovšem tak obsáhlé a neprobádatelné, že je těžké se v nich zorientovat. Jak plavat v moři informací a neutopit se? Lucie Endlicherová pozvala k rozhovoru předsedu Rady Církve bratrské Davida Nováka. Setkejte se s nimi v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 24. října po 8 ranní.

Vytisknout E-mail

Vlny

Kolik nás ještě čeká vln? Co dělat, když je všude okolo chaos a strach z toho že koronavirus zasáhne i naše nejbližší okolí? Jedním z lidí, kteří byli v první vlně doslova v "první linii" je Jakub Mrázek, který pracoval v laboratoři, testující Covid-19. Mimo to je také vikářem sboru Církve bratrské v Ostravě. Jaké jsou jeho pohledy na celou situaci se dozvíte v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, kterým vás provede Štěpán Matuška v sobotu 31. října ráno po 8 hodině.

Vytisknout E-mail

Bílá hora

Letos si připomínáme čtyřsté výročí bitvy na Bílé hoře. Co se zde tehdy odehrálo a jaký to mělo dopad na náš národ? Proč se dnes chtějí na Bíle hoře potkat katolíci a protestanté v rámci Iniciativy smíření? Přináší vzájemné uznání vin a zřeknutí se dědictví násilí nějakou skutečnou změnu nebo jde jen o hezké oficiální gesto? O smíření, které může začít v našich srdcích, si v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu bude povídat Petr Húšť s prezidentem spolku
České studny s Davidem Loulou a s katolickým knězem z kapucínského kláštera v Praze na Novém městě s Robertem Serafínem Beníčkem. Poslouchejte v sobotu 7. listopadu v 8 hod.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.