Playlist

Živé vysílání

07:15 Zamyslenie
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Slovo do dňa 
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist
(vysílá slovenská redakce)
11:15 Úvaha
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Viděli jste anděla? - Daniel Smetana


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Evangelium srozumitelně

Jděte do celého světa a hlásejte evangelium, říká Ježíš. Byla zpráva o Boží lásce a naději věčného života dříve srozumitelnější než dnes? Je potřeba evangelium modifikovat, aby bylo přijatelné i pro naše současníky? A nebo si Bůh sám připraví cestu a naším úkolem je "jen" mluvit? Těmto i dalším otázkám se budou věnovat Lucie Endlicherová a Martin Penc, pastor sboru Apoštolské církve v Kolíně. Poslouchejte relaci Na sobotní frekvenci Proglasu 17. srpna po osmé ranní. Reprízu pořadu opakujeme  ve středu 21. srpna večer jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Naše srdeční záležitost

S britským hudebníkem Martinem Smithem, ale také s Kateřinou Lachmanovou a s Vítkem Vurstem si bude povídat Petr Húšť v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu. Co je pro nás srdeční záležitostí a pro koho jsme my srdeční záležitostí? Komu své srdce svěřit a proč a jak si ho chránit? I o tom bude živé vysílání ze Vsetína z festivalu UNITED. Poslouchejte 24. srpna v 8 hodin ráno.

Vytisknout E-mail

... a navštívili jste mě

V den, kdy se (alespoň podle data) uzavírají dny prázdnin, dny volna, by se hodilo mluvit o něčem lehkém a jednoduchém. Pořad Na sobotní frekvenci Proglasu ovšem 31. srpna po osmé ráno představí Markétu, mladou ženu, která předchozí léta strávila v Aténách mezi persky mluvícími uprchlíky. Do zákoutí jejich životů i potřeb můžete nahlédnout i vy - na slyšenou se těší také moderátorka Lucie Endlicherová.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.