Playlist

Živé vysílání

13:00 Fortepiano
Co se dá najít na ulici (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Pohled upřený na Ježíše (2/2) (R)
15:25 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Výhybky


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Aby naše radost byla úplná

Naší společnosti se nikdy nedařilo tak dobře jako v posledních letech - a přesto se zdá, že míra spokojenosti, klidu, radosti neroste. Bible řadí radost mezi ovoce Ducha svatého - a tak by měla být poznávacím znamením křesťanů. Co je podstatou oné biblické radosti a jak o ní nejen zpovzdálí přemýšlet, ale také ji naplno žít, o tom uvažují moderátorka Lucie Endlicherová a její host, evangelický farář Jaroslav Pechar. Pusťte si pořad Na sobotní frekvenci Proglasu  19. října v 8:00 ráno. Reprízu pořadu uslyšíte ve čtvrtek 24. října po 22.00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Sam Childers - kazatel Kalašnikov

V několika afrických zemích vybudoval síť sirotčinců. Denně jeho organizace nakrmí 13 tisíc lidí. Má zkušenosti z válečného prostředí a do toho všeho káže o Kristu. Právě v Africe mu přezdívají "white preacher", bílý kazatel. Pro někoho kontroverzní postava, pro jiné hrdina. Exkluzivní rozhovor se Samem Childersem , který s ním při jeho návštěvě Česka natočil Štěpán Matuška uslyšíte v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu. Premiéru naladíte na vlnách rádia Proglas i Rádia7 po osmé ranní 26. října.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.