Živé vysílání

23:00 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Vôňa nedele (1)
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Bohoslužba (SK)
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Za horizontom
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Čerstvý chléb


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Bez ní to nepůjde

Bez ní to nepůjde. Bez koho? Inu bez odvahy. Začít novou věc, opustit to, co je potřeba anebo i rozhodně vytrvat - ke všemu potřebujeme odvahu a statečnost. S Jiřinou Ginou Čunkovou si v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu bude Kateřina Hodecová povídat o rozhodnosti, statečnosti a také víře v sobotu 18. listopadu po osmé ranní. Reprízu pořadu uslyšíte ve středu 22. listopadu večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Číst znamení

Hledat Boha a v pokoře se poddat Jeho ruce. Poddat se, ale nerezignovat. A prožívat vděčnost za Boží zázraky.O tom, čemu se naučil, když mu o prázdninách před nástupem na vysokou školu šlo doslova o život, bude vyprávět Ondřej Medřický, host Lucie Endlicherové v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 25. listopadu v osm ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.