Týdenní program Rádia 7

Programové schema

textová verze
  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Ozeáš 6,1 - 7,7 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    Johannes Brahms (R)
    Moderuje: Ondřej Kyas
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (10/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Vilém z Ockhamu (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jiří Sladký
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Boží hlas (2/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (176): Kosmos (10/10): Stvořen pro objevování (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Rodina/Family (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Duchovní boj (5/5)
    Autor a čte: David Novák
    07:00Magazín O Jezus tut džanel
    (R)
    Moderuje: Pavel Dirda, hosté: Martin Petík, Igor Mamojka
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Pochybná vítězství
    Autor a čte: Petr Vaďura
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Vztah víry a psychologie (1/4): Pravda vás osvobodí
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30KOMPAS
    Šalomoun (51): Další konkurence
    Autor a čte: Marian Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor
    Tanzánie
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Naďa Beťáková, Jana Nejmanová
    11:00Písničky

    11:15Život víry

    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Iva Jeřábková
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Pochybná vítězství (R)
    Autor a čte: Petr Vaďura
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (11/22)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    13:00Rozmarýna
    Pod pokličkou mladého manželství (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Jan a Lizzy Šedovi
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Duchovní boj (5/5) (R)
    Autor a čte: David Novák
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Okno do historie
    Závěry wormského sněmu (R)
    Autor a čte: František Holeček
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Zvíře jménem podzim: CD Září (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Myšlenka na den
    Pochybná vítězství (R)
    Autor a čte: Petr Vaďura
    18:30Štafeta
    Šťastní rodiče - šťastné děti (1/2) (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Pohádky pod polštář (7/19)
    Autor: Magdalena Wagnerová, čte: Jiří Hajdyla
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Generál u Mikmásu (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Ozeáš 7,8-8,12
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    Neobyčejné maličkosti (4)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: David Novák, čte: Petr Stoy
    22:00Momentky
    Momentky se Štěpánem a Kubou (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Jakub Peša
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (11/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Krok za krokem
    Marek (36): Nedělní ráno (R)
    Moderuje: Jiří Novák
    01:00Interval
    Zvíře jménem podzim: CD Září (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Šestý smysl (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: David Novák
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Tanzánie (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Naďa Beťáková, Jana Nejmanová
    04:00Písničky

    04:15Nofilter
    O co Bohu opravdu jde? (R)
    Moderuje: Tomáš Mikuš
    Host: Jan Šeda
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Iva Jeřábková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Sdílení
    Autor a čte: Alois Boháček
    07:00Modlitby podle Bible
    Poslední týden (8) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Zásah do života
    Autor: Renáta Žemličková, čte: Jitka Vyležíková
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Média - zlá, nebo dobrá?
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Petr Vizina
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:45Písničky

    10:15Doteky
    Boží hlas (2/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    10:45Písničky

    11:00Fortepiano
    Svoboda v nesvobodě (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Lenka Malinová
    12:00Myšlenka na den
    Zásah do života (R)
    Autor: Renáta Žemličková, čte: Jitka Vyležíková
    12:05Pohovka
    Skladatelství, hudba, divadlo, umění (1) (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: František Herz
    13:00Korálky

    14:00Večer pod lampou
    Neobyčejné maličkosti (4) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: David Novák, čte: Petr Stoy
    15:00Písničky z archivu
    Petr Coufal: Sám nemáš šanci
    Připravila: Kateřina Hodecová
    15:30Studna slova
    2. Královská (28/46): Poslední izraelský král
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Evangelium
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    17:00Kudy kam
    Nepřizpůsobovat se (R)
    Moderuje: Petr Raus
    18:05Myšlenka na den
    Zásah do života (R)
    Autor: Renáta Žemličková, čte: Jitka Vyležíková
    18:30Dušebol
    Duševně nemocný a společnost (R)
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    19:00Akademie
    Time management
    Host: Lukáš Targosz
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Zjevení (20/24): 18. kapitola
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    21:00Jazzový klub
    Youn Sun Nah: CD Lento
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    Toto pokolení (R)
    Káže: Daniel Kvasnička
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Vzlétnout jako pták (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Klára
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Zjevení (20/24): 18. kapitola (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    01:00Akademie
    Time management (R)
    Host: Lukáš Targosz
    02:00Písničky

    02:15Dušebol
    Duševně nemocný a společnost (R)
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    02:45Písničky

    03:00Poklady z archivu
    Evangelium (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky z archivu
    Petr Coufal: Sám nemáš šanci (R)
    Připravila: Kateřina Hodecová
    04:30Biblická úvaha
    Sdílení (R)
    Autor a čte: Alois Boháček
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    Dvě cesty (R)
    Káže: Bohuslav Wojnar
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    2. Královská (28/46): Poslední izraelský král (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Podzimní zamyšlení
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Co je Boží království?
    Káže: Petr Vaďura
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Iva Jeřábková
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Pod pokličkou mladého manželství (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Jan a Lizzy Šedovi
    12:00Sváteční slovo
    Podzimní zamyšlení (R)
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    12:05Interval
    Zvíře jménem podzim: CD Září (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Bylinky (5/10): Podběl lékařský
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    14:00Poklady z archivu
    Evangelium (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    15:00Concertino
    J. S. Bach (2)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    Petr Coufal: Sám nemáš šanci (R)
    Připravila: Kateřina Hodecová
    17:00Bohoslužba archiv
    Život ve 3D
    Káže: Jakub Limr
    18:05Sváteční slovo
    Podzimní zamyšlení (R)
    Autor a čte: Vladimír Drbal
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    Dobrým hercem na jevišti
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Ladislav Kolář
    19:00Za obzor
    Tanzánie (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Naďa Beťáková, Jana Nejmanová
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Boží přátelé (1/2)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Poslední týden (9)
    Moderuje: Helena Brdečková
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Vilém z Ockhamu (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jiří Sladký
    23:00Krok za krokem
    Marek (37): Velké poslání
    Moderuje: Jiří Novák
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Ozeáš 7,8-8,12 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Skladatelství, hudba, divadlo, umění (1) (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: František Herz
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (11/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Pod pokličkou mladého manželství (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Jan a Lizzy Šedovi
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Šťastní rodiče - šťastné děti (1/2) (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Generál u Mikmásu (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    05:15Písničky

    05:30Okno do historie
    Závěry wormského sněmu (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Nedodržené sliby Boží
    Autor a čte: Petr Raus
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Listopadové občerstvení
    Autor: Jana Nagajová, čte: Jitka Vyležíková
    08:05Písničky

    08:30Stopy

    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Petr Kadlec
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Překročit hranice
    Nepřátelé srdce (12/13)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Svoboda něco stojí
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jožka Gábor
    11:00Písničky

    11:15Nofilter
    Všechny cesty vedou do nebe
    Moderuje: Zoltán Édes
    Host: Pavel Harabus
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Listopadové občerstvení (R)
    Autor: Jana Nagajová, čte: Jitka Vyležíková
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (12/22)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    13:00Kudy kam
    Nepřizpůsobovat se (R)
    Moderuje: Petr Raus
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Nedodržené sliby Boží (R)
    Autor a čte: Petr Raus
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00KOMPAS
    Šalomoun (51): Další konkurence (R)
    Autor a čte: Marian Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín z kultury

    17:00Jazzový klub
    Youn Sun Nah: CD Lento (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    Listopadové občerstvení (R)
    Autor: Jana Nagajová, čte: Jitka Vyležíková
    18:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Iva Jeřábková
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Pohádky pod polštář (8/19)
    Autor: Magdalena Wagnerová, čte: Jiří Hajdyla
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Vztah víry a psychologie (1/4): Pravda vás osvobodí (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Ozeáš 8,13-10,1
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky
    Momentky s Májou
    Moderuje: Mája Pavlatová
    22:00Ke kořenům
    Zjevení (20/24): 18. kapitola (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (12/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Ozeáš 8,13-10,1 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    Momentky s Májou (R)
    Moderuje: Mája Pavlatová
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (12/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Média - zlá, nebo dobrá? (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Petr Vizina
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Poslední týden (9) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Vztah víry a psychologie (1/4): Pravda vás osvobodí (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30KOMPAS
    Šalomoun (51): Další konkurence (R)
    Autor a čte: Marian Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Lidé víry: Ábel
    Autor a čte: Rostislav Staněk
    07:00Magazín z kultury
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den

    08:05Písničky

    08:30Do světa
    Rádce Simeon: Každý zvlášť i všichni dohromady
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus?
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    autor a čte Jiřina Gina Čunková
    09:40Písničky

    10:00Dušebol
    Relaps
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Jak vyučovat stroje pomocí umělé inteligence
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    (R)
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (13/22)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    13:00Fortepiano
    Svoboda něco stojí (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jožka Gábor
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Lidé víry: Ábel (R)
    Autor a čte: Rostislav Staněk
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Nepřátelé srdce (12/13) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    16:15Písničky

    16:30Magazín z regionů

    17:00Korálky
    (R)
    18:05Myšlenka na den
    (R)
    18:30Nofilter
    Všechny cesty vedou do nebe (R)
    Moderuje: Zoltán Édes
    Host: Pavel Harabus
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Pohádky pod polštář (9/19)
    Autor: Magdalena Wagnerová, čte: Jiří Hajdyla
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Petr Kadlec
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Ozeáš 10,1-11,1
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    Needtobreathe
    Moderuje: Jan Duchoslav
    22:00Akademie
    Time management (R)
    Host: Lukáš Targosz
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (13/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Ozeáš 10,1-11,1 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Youn Sun Nah: CD Lento (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (13/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Svoboda něco stojí (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Jožka Gábor
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Dobrým hercem na jevišti (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Ladislav Kolář
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Petr Kadlec
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Nepřátelé srdce (12/13) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Lidé víry: Henoch
    Autor a čte: Rostislav Staněk
    07:00Magazín z regionů
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den

    08:05Písničky

    08:30Zrcadlo
    Apokryfní evangelia (1/4): Kolik máme skutečných evangelií?
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Life+
    Přátelství/Friendships
    Moderuje: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Pavel Titěra
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jan Titěra
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Důležitost DS
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Petr Húšť
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    (R)
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (14/22)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    13:00Akademie
    Time management (R)
    Host: Lukáš Targosz
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Lidé víry: Henoch (R)
    Autor a čte: Rostislav Staněk
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus? (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    autor a čte Jiřina Gina Čunková
    16:10Písničky

    16:30Magazín z misie

    17:00Pohovka
    Needtobreathe (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    18:05Myšlenka na den
    (R)
    18:30Průsečíky
    Jak vyučovat stroje pomocí umělé inteligence (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Pohádky pod polštář (10/19)
    Autor: Magdalena Wagnerová, čte: Jiří Hajdyla
    19:30Písničky

    19:45Do světa
    Rádce Simeon: Každý zvlášť i všichni dohromady (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Ozeáš 11,1-13,1
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    O omluvách a výmluvách
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    22:00Concertino
    J. S. Bach (2) (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (14/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    Ozeáš 11,1-13,1 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    O omluvách a výmluvách (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (14/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Neobyčejné maličkosti (4) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: David Novák, čte: Petr Stoy
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Jak vyučovat stroje pomocí umělé inteligence (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Do světa
    Rádce Simeon: Každý zvlášť i všichni dohromady (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus? (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    autor a čte Jiřina Gina Čunková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    O důvěře, naději a únavě
    Autor a čte: Kateřina Hodecová
    07:00Magazín z misie
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den

    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Tvůj příběh
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Okno do historie
    Důsledky wormského sněmu
    Autor a čte: František Holeček
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna

    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Šťastní rodiče - šťastné děti (2/2)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Pavel Mečkovský
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    (R)
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (15/22)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    13:00Řeka života
    Pavel Titěra (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Jan Titěra
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    O důvěře, naději a únavě (R)
    Autor a čte: Kateřina Hodecová
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Přátelství/Friendships (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    17:00Kormidlo
    Bylinky (5/10): Podběl lékařský (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    18:05Myšlenka na den
    (R)
    18:30Dary z rukou Mistra
    Důležitost DS (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Petr Húšť
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Pohádky pod polštář (11/19)
    Autor: Magdalena Wagnerová, čte: Jiří Hajdyla
    19:30Písničky

    19:45Zrcadlo
    Apokryfní evangelia (1/4): Kolik máme skutečných evangelií? (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    Ozeáš 13,1-14,10
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Moderní a současná duchovní vážná hudba (38): Vladimír Godár, Miloš Štědroň, Iva Bittová
    Moderuje: Miroslav Kubíček
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Média - zlá, nebo dobrá? (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Petr Vizina
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Vysoká škola vděčnosti (15/22) (R)
    Autorka a čte: Marie Frydrychová
    23:45Písničky

Vytisknout

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.