• Promo 2018
  • CD 2018
  • Evangelia 2018

Živé vysílání

12:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)
13:10 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
14:05 Pohodička
(vysílá slovenská redakce)
15:15 Do života 
(vysílá slovenská redakce)
16:15 Poradňa pre mladých
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Setkání s Kristem (11/24): Vdova


Týdenní program Rádia 7

  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    Izaiáš 14,1-29 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:30Světem Bible
    Izaiáš 15,1-16,6 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    01:00Pohovka
    Caitie Hurst (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Lída Hojková
    02:00Řeka života
    Pán Bůh se k nám přiznal (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Pavel a Jarka Hurtovi
    03:00Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (126): Záhada vzniku života (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy (R)
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
    04:00Krok za krokem
    List Koloským (6): Podřízenost (R)
    Autor a hovoří: Jiří Novák
    04:45Uši k duši
    Dar (1/4): Dobrovolně (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:00Modlitby podle Bible
    Advent (2) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    05:30Studna slova
    1. Královská (19/41): Šalomounovy ženy (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (11/24): Vdova
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Daniel Zeman
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Pokoj (3/6): Příběh o pokoji v nepokojné situaci
    Autor a hovoří: Jan Valeš
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z kultury
    Nová deska Noemiracles, editorial ŽV, koncert skupiny Mošny (R)
    Host: Noemi Macura, Jiří Mrázek
    07:30Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Roman Petrásek
    07:45Písničky

    08:00KOMPAS
    Šalamoun (14): Stav země a srdce
    Autor a čte: Marián Možucha
    08:15Písničky

    08:30Doteky
    Jak v životě překonávat svá "nahoře" a "dole" (1/2) (R)
    Moderuje: Daniel Zeman
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    09:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (11/24): Vdova (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Daniel Zeman
    09:05Písničky

    09:15Do světa
    Obchodník Ábel a Simeon: Vzýval Hospodina (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    09:30Písničky

    09:45Biblická úvaha
    Pokoj (3/6): Příběh o pokoji v nepokojné situaci (R)
    Autor a hovoří: Jan Valeš
    10:00Za obzor
    Ghana (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Tomáš Kratochvíl a Iva Kostelníková
    11:15Překročit hranice
    Nic (7/9) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    11:30Kdo je to?

    11:40Písničky

    11:50Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (11/24): Vdova (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Daniel Zeman
    12:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    13:10Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    14:05Pohodička
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Do života 
    (vysílá slovenská redakce)
    16:15Poradňa pre mladých
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti - v réžií moderátorov
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Klubovňa - hrdinovia viery / hostia a svedectvá
    (vysílá slovenská redakce)
    19:15Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Srdce pre chválu
    (vysílá slovenská redakce)
    21:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kázne a vyučovania s P. Hanesom
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Čítanie z Biblie
    (vysílá slovenská redakce)
    23:40Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Psychologická poradňa (repríza z utorka)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Slovo do dňa 
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Postavený na skale v spolupráci s D. Prince Minist
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Fortepiano
    Nikdy sama
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Marie Bubiková
    14:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (12/24): Samařská žena
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Bohdana Gillíková
    14:15Písničky na přání

    14:45Do světa
    Obchodník Ábel a Simeon: Vzýval Hospodina (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    15:00Písničky z archivu
    Advent podruhé
    Připravil: Daniel Zeman
    15:30Základy
    Základy (1/16): Kdo je Bůh? (R)
    Autor a čte: Marek Šuba
    16:00KOMPAS
    Šalamoun (14): Stav země a srdce (R)
    Autor a čte: Marián Možucha
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z misie
    Chuť pomáhat
    Host: Michal Kody Kislicki
    17:00Písničky

    17:45Uši k duši
    Dar (1/4): Dobrovolně (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    18:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (12/24): Samařská žena (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Bohdana Gillíková
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Příběhy na dobrou noc: Překvapení
    Autorka: Dana Nowaková, čtou: Markéta Němcová a Vlastimil Br
    18:30Život víry

    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Tomáš Cvejn
    19:00Písničky

    19:15Modlitby podle Bible
    Advent (2) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková
    20:00Kudy kam
    Cesta pokoje
    hovoří: Dana Kenningová
    21:00Světem Bible
    Izaiáš 16,7-17,10
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Světem Bible
    Izaiáš 18,1-19,7
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    O pokoji s Bohem i lidmi (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Leoš a Mirka Cáskovi
    23:15Bohoslužba
    Podivuhodný Rádce (R)
    káže: Pavel Coufal
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    Izaiáš 16,7-17,10 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:30Světem Bible
    Izaiáš 18,1-19,7 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    01:00Za obzor
    Ghana (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Tomáš Kratochvíl a Iva Kostelníková
    02:00Kudy kam
    Cesta pokoje (R)
    hovoří: Dana Kenningová
    03:00Do světa
    Obchodník Ábel a Simeon: Vzýval Hospodina (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy (R)
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
    04:00Písničky z archivu
    Advent podruhé (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    04:30Překročit hranice
    Nic (7/9) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    05:30KOMPAS
    Šalamoun (14): Stav země a srdce (R)
    Autor a čte: Marián Možucha
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (13/24): Odpuštění
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Kateřina Hodecová
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Pokoj (4/6): Pokoj s Bohem jako dar
    Autor a hovoří: Jan Valeš
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z misie
    Chuť pomáhat (R)
    Host: Michal Kody Kislicki
    07:30Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (127): Povolání rozeného teologa (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    07:45Písničky

    08:00Houpací křeslo
    Adventní rozjímání (2)
    Moderuje: Marie Frydrychová
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    08:15Písničky

    08:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Tomáš Cvejn
    09:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (13/24): Odpuštění (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Kateřina Hodecová
    09:05Písničky

    09:15Nejen chlebem
    Vyúčtování (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Jaroslav Pleva
    09:30Písničky

    09:45Biblická úvaha
    Pokoj (4/6): Pokoj s Bohem jako dar (R)
    Autor a hovoří: Jan Valeš
    10:00Rozmarýna
    Rozšířit srdce
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Petra Mecnerová
    11:15Okno do historie
    Spory dvou papežů
    Autor a čte: František Holeček
    11:30Listárna

    11:50Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (13/24): Odpuštění (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Kateřina Hodecová
    12:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    13:10Slovo do dňa 
    (vysílá slovenská redakce)
    14:05Klubovňa - hostia a svedectvá
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Do života 
    (vysílá slovenská redakce)
    16:15Postavený na skale
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti - v réžií moderátorov
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Nádej v beznádeji / Megafón
    (vysílá slovenská redakce)
    19:15Večerníček
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    21:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov 
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kázne a vyučovania 
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Čítanie z Biblie
    (vysílá slovenská redakce)
    23:40Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Klubovňa (repríza zo stredy)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Hlas pre Slovensko - povzbudenie pre cirkev
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Rady pre vás
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Řeka života
    Pán Bůh se k nám přiznal (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Pavel a Jarka Hurtovi
    14:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (14/24): Setník
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Luděk Brdečko
    14:15Písničky na přání

    14:45Nejen chlebem
    Vyúčtování (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Jaroslav Pleva
    15:00Pohovka
    Caitie Hurst (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Lída Hojková
    16:00Houpací křeslo
    Adventní rozjímání (2) (R)
    Moderuje: Marie Frydrychová
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z regionů

    17:00Písničky

    17:15Doteky
    Jak v životě překonávat svá "nahoře" a "dole" (1/2) (R)
    Moderuje: Daniel Zeman
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    17:45Písničky

    18:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (14/24): Setník (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Luděk Brdečko
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Příběhy na dobrou noc: Na rybníce
    Autorka: Dana Nowaková, čtou: Markéta Němcová a Vlastimil Br
    18:30Překročit hranice
    Nic (7/9) (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    19:00Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (15): Opuštěnost lidu (Pl 2,10-12)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    20:00Interval
    Lilium liste: CD Písně vánočního času
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    21:00Světem Bible
    Izaiáš 19,8-20,6
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Písničky

    21:45Studna slova
    1.Královská (20/41): Konec Šalomounovy vlády
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    22:00Večer pod lampou
    Na začátku (1/3) (R)
    Autor a čte: Jan Nohavica
    23:00Noční můry
    Sněhová koule (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
  • 00:00Přehled pořadů

    00:05Světem Bible
    Izaiáš 19,8-20,6 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Studna slova
    1.Královská (20/41): Konec Šalomounovy vlády (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    01:00Interval
    Lilium liste: CD Písně vánočního času (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (15): Opuštěnost lidu (Pl 2,10-12) (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    03:00Nejen chlebem
    Vyúčtování (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a čte: Jaroslav Pleva
    03:15Čtení z Bible 21

    03:30Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy (R)
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
    04:00Doteky
    Jak v životě překonávat svá "nahoře" a "dole" (1/2) (R)
    Moderuje: Daniel Zeman
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Tomáš Cvejn
    05:00Okno do historie
    Spory dvou papežů (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:30Houpací křeslo
    Adventní rozjímání (2) (R)
    Moderuje: Marie Frydrychová
    Autor a čte: Marie Frydrychová
    05:50Čtení z Bible 21

    06:00Ranní vysílání Rádia 7

    06:15Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (15/24): Milost
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Vladimír Hauser
    06:20Písničky, kalendárium

    06:30Biblická úvaha
    Smýšlení Kristovo
    Autor a čte: Karel Fridrich
    06:45Tichý čas

    06:50Písničky

    07:00Magazín z regionů
    (R)
    07:30Uši k duši
    Dar (2/4): Druhá strana dávání (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    07:45Písničky

    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    O trestání Božím a lidském
    Moderuje: Jan Vytřísal
    Host: Ondřej Kubů
    09:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (15/24): Milost (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Vladimír Hauser
    09:05Písničky

    09:15Tematická sobota
    Pokoj s lidmi
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Marek Šuba
    11:15Zrcadlo
    Pravda pod mikroskopem (127): Povolání rozeného teologa (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    11:30Základy
    Základy (1/16): Kdo je Bůh? (R)
    Autor a čte: Marek Šuba
    11:50Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (15/24): Milost (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Vladimír Hauser
    12:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    12:15Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    13:15Víkendovka
    (vysílá slovenská redakce)
    14:15Slovo pravdy
    (vysílá slovenská redakce)
    15:15Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    16:00Pohľady
    (vysílá slovenská redakce)
    17:00Zaujímavosti na tému židov a Izraela
    (vysílá slovenská redakce)
    18:00Bohoslužba
    (vysílá slovenská redakce)
    19:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    20:00Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    21:10Bibl. vyučovania (repríza zo 715)
    (vysílá slovenská redakce)
    22:00Kairosklub
    (vysílá slovenská redakce)
    23:15Nestarnúce príbehy
    (vysílá slovenská redakce)
  • 00:00Hudba R7
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Vyučovania (repríza zo soboty)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Biblický výklad
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Bohoslužba
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Bibl. vyučovania - v spolupráci s In Touch Ministr
    (vysílá slovenská redakce)
    10:00Príbehy pre deti
    (vysílá slovenská redakce)
    11:00Evergreeny
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (16/24): Sobota
    Autor: Kristýna Gillíková, čte:
    12:30Kormidlo
    Sníh (R)
    Moderuje: Ondřej Brdečko
    Host: Pavel Kohl
    14:15Bohoslužba
    Tři poučení ze setkání Marie s andělem
    Káže: Miloš Poborský
    15:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Roman Petrásek
    15:30Písničky z archivu
    Advent podruhé (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    16:00Uši k duši
    Dar (2/4): Druhá strana dávání (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    16:15Písničky

    16:30Okno do historie
    Spory dvou papežů (R)
    Autor a čte: František Holeček
    17:00Rozmarýna
    Rozšířit srdce (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Petra Mecnerová
    18:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (16/24): Sobota (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte:
    18:15Krok za krokem
    List Koloským (7): Pozdravy
    Autor a hovoří: Jiří Novák
    19:00Za obzor
    Cesta kolem světa (4): Malajsie, Kambodža
    Moderuje: Pavel Kohl
    Host: Tomáš a Eliška Vachutkovi
    20:00Večer pod lampou
    Na začátku (2/3)
    Autor a čte: Jan Nohavica
    21:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (16/24): Sobota (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte:
    21:15Doteky
    Jak v životě překonávat svá "nahoře" a "dole" (2/2)
    Moderuje: Daniel Zeman
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    21:45Písničky

    22:00Modlitby podle Bible
    Advent (3)
    Moderuje: Helena Brdečková
    22:30Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy (R)
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
    23:00Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy (R)
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
    23:30Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy (R)
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
  • 00:00Hudba R7 
    (vysílá slovenská redakce)
    01:05Bohoslužba (repríza z nedele)
    (vysílá slovenská redakce)
    05:45Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    06:15Modlitby za prenasledovaných kresťanov
    (vysílá slovenská redakce)
    07:15Zamyslenie + modlitba za Slovensko
    (vysílá slovenská redakce)
    08:00Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
    (vysílá slovenská redakce)
    09:15Slovo do dňa
    (vysílá slovenská redakce)
    10:15Poradňa pre mladých  
    (vysílá slovenská redakce)
    11:15Úvaha
    (vysílá slovenská redakce)
    12:00Přehled pořadů

    12:15Čtení na pokračování
    Rezonanční příběhy
    Autor a čte: Pavel Javornický, bibl. verše čte: Kateřina Hod
    12:45Písničky, kalendárium

    13:00Kudy kam
    Cesta pokoje (R)
    hovoří: Dana Kenningová
    14:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (17/24): Malomocný
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Pavel Hromádka
    14:15Písničky na přání

    14:45Překročit hranice
    Nic (8/9)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Lukáš Targosz
    15:00Interval
    Lilium liste: CD Písně vánočního času (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    16:00Studna slova
    1.Královská (20/41): Konec Šalomounovy vlády (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    16:15Čtení z Bible 21

    16:30Magazín z kultury

    17:00Písničky

    17:15Ke kořenům
    Pláč Jeremiášův (15): Opuštěnost lidu (Pl 2,10-12) (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Beneš
    18:00Myšlenka na den
    Setkání s Kristem (17/24): Malomocný (R)
    Autor: Kristýna Gillíková, čte: Pavel Hromádka
    18:05Písničky

    18:15Kanafásek
    Příběhy na dobrou noc: Změna plánu
    Autorka: Dana Nowaková, čtou: Markéta Němcová a Vlastimil Br
    18:30Základy
    Základy (2/16): Kdo je Ježíš Kristus?
    Autor a čte: Marek Šuba
    19:00Řeka života
    Ten, s kterým to stojí a padá
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Pavel Hošek
    20:00Pohovka
    Brouci
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Noemi a Filip Macurovi
    21:00Světem Bible
    Izaiáš 21,1-10
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    21:30Světem Bible
    Izaiáš 21,11-22,25
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    22:00Noční můry
    Boží vzkazy (a co s nimi)
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Kateřina Vávrová
    23:00Modlitby podle Bible
    Advent (3) (R)
    Moderuje: Helena Brdečková

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.