Playlist

Živé vysílání

17:00 Kormidlo
Ponožkovník (2/9) (R)
18:05 Myšlenka na den
Adventní kalendář (12/24): Simeon a Anna (R)
18:30 Dary z rukou Mistra
Duch svatý - ovoce a služba (R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Dobrodružství U Anežky (2/14)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (12/24): Simeon a Anna


Týdenní program Rádia 7

Programové schema

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    List Jakubův 2,9-14 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Kudy kam
    Období "mezi" (R)
    Moderuje: Petr Raus
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (2/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    02:45Písničky

    03:00Večer pod lampou
    Neobyčejné maličkosti (6) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: David Novák, čte: Petr Stoy
    04:00Písničky

    04:15Průsečíky
    Mohou nám vzít práci stroje využívající umělou inteligenci? (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    04:45Písničky

    05:00Do světa
    Rádce Simeon: A budete mi svědky (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    05:15Písničky

    05:30Základy
    Základy (4/16): Spasení? Co to je? (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Autor a čte: Jiřina Gina Čunková
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Jak očekáváš Kristův příchod
    Autor a čte: Karel Fridrich
    07:00Magazín z misie
    Pomoc na Blízkém východě (R)
    Host: Benjamin
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (12/24): Simeon a Anna
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    08:05Písničky

    08:30Nejen chlebem
    Tři sestry
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Okno do historie
    Papežský rozkol v Itálii
    Autor a čte: František Holeček
    09:45Písničky

    10:00Rozmarýna
    Rodinné slavení
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Miriam Süssová
    11:00Písničky

    11:15Štafeta
    Vzpomínky (1/2)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Magda Mečkovská
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (12/24): Simeon a Anna (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Tišbejský (3/8)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    13:00Řeka života
    Jindřich Špaček - Vzpomínky biblického kolportéra (R)
    Autor: Kateřina Hodecová, čte: Kateřina a Petr Hodecovi
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Jak očekáváš Kristův příchod (R)
    Autor a čte: Karel Fridrich
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Life+
    Hry/Games (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    16:15Písničky

    17:00Kormidlo
    Ponožkovník (2/9) (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Připravily: Alena Zemčíková, Kateřina Hodecová, čtou: Markét
    18:05Myšlenka na den
    Adventní kalendář (12/24): Simeon a Anna (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    18:30Dary z rukou Mistra
    Duch svatý - ovoce a služba (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Dan Drápal
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Dobrodružství U Anežky (2/14)
    autor a čte: Mária Lehocká
    19:30Písničky

    19:45Zrcadlo
    Apokryfní evangelia (3/4): Zkouška evangelií (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    List Jakubův 2,14-23
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Interval
    Oboroh: CD Když Věčnost navštívila čas
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    22:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Modlitby v karavanu napříč naší zemí (R)
    Moderuje: Petr Húšť
    Host: Šárka Šimečková a Daniel Raška
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (3/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    List Jakubův 2,14-23 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Concertino
    J. S. Bach (4) (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (3/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    02:45Písničky

    03:00Řeka života
    Jindřich Špaček - Vzpomínky biblického kolportéra (R)
    Autor: Kateřina Hodecová, čte: Kateřina a Petr Hodecovi
    04:00Písničky

    04:15Doteky
    Hledáme Boha (1/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    04:45Písničky

    05:00Zrcadlo
    Apokryfní evangelia (3/4): Zkouška evangelií (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    05:15Písničky

    05:30Life+
    Hry/Games (R)
    Moderuje: Ailsa Randall
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    O radosti
    Autor a čte: Zdeněk Bárta, biblické verše čte: Marcela Dürro
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (13/24): Jesle
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    08:05Písničky

    08:30Uši k duši
    Vztah víry a psychologie (4/4): To nejdůležitější
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30KOMPAS
    Šalomoun (54): Posilnění v slabosti
    Autor a čte: Marian Možucha
    09:45Písničky

    10:00Za obzor
    Bělorusko
    Moderuje: Lída Hojková
    Vitalij Kondrat, tlumočí: Jan Novák
    11:00Písničky

    11:15Život víry

    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Terezie Járová
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (13/24): Jesle (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Tišbejský (4/8)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    13:00Rozmarýna
    Rodinné slavení (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Miriam Süssová
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    O radosti (R)
    Autor a čte: Zdeněk Bárta, biblické verše čte: Marcela Dürro
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Okno do historie
    Papežský rozkol v Itálii (R)
    Autor a čte: František Holeček
    16:15Písničky

    16:30Listárna

    17:00Interval
    Oboroh: CD Když Věčnost navštívila čas (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    18:05Myšlenka na den
    Adventní kalendář (13/24): Jesle (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    18:30Štafeta
    Vzpomínky (1/2) (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Magda Mečkovská
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Dobrodružství U Anežky (3/14)
    autor a čte: Mária Lehocká
    19:30Písničky

    19:45Nejen chlebem
    Tři sestry (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    List Jakubův 2,23-3,1
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Večer pod lampou
    Tajemství betlémské hvězdy (1/2)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Werner Gitt, čte: Kateřina Hodecová a Pavel Kohl
    22:00Momentky
    Momentky se Štěpánem a Kubou (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: Jakub Peša
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (4/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Krok za krokem
    Genesis (2): Tvoření ze stvoření (R)
    Moderuje: Jiří Novák
    01:00Interval
    Oboroh: CD Když Věčnost navštívila čas (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    02:00Písničky

    02:15Dary z rukou Mistra
    Duch svatý - ovoce a služba (R)
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Dan Drápal
    02:45Písničky

    03:00Za obzor
    Bělorusko (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Vitalij Kondrat, tlumočí: Jan Novák
    04:00Písničky

    04:15Nofilter
    Víc než náboženství (R)
    Moderuje: Tomáš Mikuš
    04:45Písničky

    05:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Terezie Járová
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Už tam budem?
    Autor a čte: Jakub Limr
    07:00Modlitby podle Bible
    Už to raší (2/4) (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    07:30Písničky

    07:50Myšlenka na den
    Adventní kalendář (14/24): Radost
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    08:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Cesta ke svatosti
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Tomáš Coufal
    09:00Kalendárium, Pozvánky, Magazíny

    09:45Písničky

    10:15Doteky
    Hledáme Boha (1/2) (R)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    10:45Písničky

    11:00Fortepiano
    Nedomnívat se (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Michal Beran
    12:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (14/24): Radost (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    12:05Pohovka
    Chris Renzema (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    13:00Korálky

    14:00Večer pod lampou
    Tajemství betlémské hvězdy (1/2) (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Werner Gitt, čte: Kateřina Hodecová a Pavel Kohl
    15:00Písničky z archivu
    Adventní
    Připravil: Daniel Zeman
    15:30Studna slova
    2. Královská (31/46): Lid mlčel
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    15:45Písničky

    16:00Poklady z archivu
    Jak nepromarnit advent
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    17:00Kudy kam
    Období "mezi" (R)
    Moderuje: Petr Raus
    18:05Myšlenka na den
    Adventní kalendář (14/24): Radost (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    18:30Dušebol
    Duševní nemoc a víra (R)
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    19:00Akademie
    Pouta rodiny
    Hovoří: Pavel Raus
    20:00Písničky

    20:15Ke kořenům
    Zjevení (23/24): 21. kapitola
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    21:00Jazzový klub
    Hiromi Uehara: CD Voice
    Moderuje: Broňa Procházková
    22:00Bohoslužba
    Neboj se (R)
    Káže: Jakub Limr
    22:45Písničky

    23:15Zákoutí
    Pět policajtů (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Michal Němec
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Ke kořenům
    Zjevení (23/24): 21. kapitola (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    01:00Akademie
    Pouta rodiny (R)
    Hovoří: Pavel Raus
    02:00Písničky

    02:15Dušebol
    Duševní nemoc a víra (R)
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    02:45Písničky

    03:00Poklady z archivu
    Jak nepromarnit advent (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    04:00Písničky z archivu
    Adventní (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    04:30Biblická úvaha
    Už tam budem? (R)
    Autor a čte: Jakub Limr
    04:45Písničky

    05:15Bohoslužba archiv
    Víra v praxi (R)
    Káže: Ján Kriška
    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Studna slova
    2. Královská (31/46): Lid mlčel (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Autor a čte: Jiří Hurta
    07:00Čtení z Bible

    08:00Sváteční slovo
    Adventní kalendář (15/24): Přivítání Spasitele
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    08:10Písničky

    09:00Bohoslužba
    Adventní strach
    Káže: Jaroslav Pleva
    09:45Písničky

    10:15Život víry
    (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Terezie Járová
    10:45Písničky

    11:00Rozmarýna
    Rodinné slavení (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Miriam Süssová
    12:00Sváteční slovo
    Adventní kalendář (15/24): Přivítání Spasitele (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    12:05Interval
    Oboroh: CD Když Věčnost navštívila čas (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    13:00Kormidlo
    Ponožkovník (3/9)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Připravily: Alena Zemčíková, Kateřina Hodecová, čtou: Markét
    14:00Poklady z archivu
    Jak nepromarnit advent (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    15:00Concertino
    J. S. Bach (5)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    16:00Písničky

    16:30Písničky z archivu
    Adventní (R)
    Připravil: Daniel Zeman
    17:00Bohoslužba archiv
    Starostí až nad hlavu
    Káže: Karel Řežábek
    18:05Sváteční slovo
    Adventní kalendář (15/24): Přivítání Spasitele (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    18:10Písničky

    18:30Zákoutí
    Ke kořenům
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Tomáš Kočko
    19:00Za obzor
    Bělorusko (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Vitalij Kondrat, tlumočí: Jan Novák
    20:00Písničky

    20:15Doteky
    Hledáme Boha (2/2)
    Autor: Charles Stanley, čte: Pavel Hromádka
    20:45Písničky

    21:00Modlitby podle Bible
    Už to raší (3/4)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    21:30Písničky

    22:00Řeka života
    Jindřich Špaček - Vzpomínky biblického kolportéra (R)
    Autor: Kateřina Hodecová, čte: Kateřina a Petr Hodecovi
    23:00Krok za krokem
    Genesis (3): Odpočinutí
    Moderuje: Jiří Novák
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    List Jakubův 2,23-3,1 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Pohovka
    Chris Renzema (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (4/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    02:45Písničky

    03:00Rozmarýna
    Rodinné slavení (R)
    Moderuje: Lída Pohanková
    Host: Miriam Süssová
    04:00Písničky

    04:15Štafeta
    Vzpomínky (1/2) (R)
    Moderuje: Dana Kenningová
    Host: Magda Mečkovská
    04:45Písničky

    05:00Nejen chlebem
    Tři sestry (R)
    Moderuje: Lída Hojková
    Autor a hovoří: Saša Štěpánovský
    05:15Písničky

    05:30Okno do historie
    Papežský rozkol v Itálii (R)
    Autor a čte: František Holeček
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Zázrak Vánoc - zázrak okamžiku
    Autor a čte: Karel Fridrich
    07:00Listárna

    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (16/24): Pokoj
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    08:05Písničky

    08:30Stopy

    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Lenka Nosková
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Překročit hranice
    Cesta (2/4): Kam vlastně?
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    09:45Písničky

    10:00Fortepiano
    Evangelizace v 21. století
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Michal Krchňák
    11:00Písničky

    11:15Nofilter
    V zajetí temnoty
    Moderuje: Zoltán Édes
    Host: Štefan Esztergályos /estergájoš/
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (16/24): Pokoj (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Tišbejský (5/8)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    13:00Kudy kam
    Období "mezi" (R)
    Moderuje: Petr Raus
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Zázrak Vánoc - zázrak okamžiku (R)
    Autor a čte: Karel Fridrich
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00KOMPAS
    Šalomoun (54): Posilnění v slabosti (R)
    Autor a čte: Marian Možucha
    16:15Písničky

    16:30Magazín z kultury

    17:00Jazzový klub
    Hiromi Uehara: CD Voice (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    18:05Myšlenka na den
    Adventní kalendář (16/24): Pokoj (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    18:30Život víry
    (R)
    Moderuje: Jan Duchoslav
    Host: Terezie Járová
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Dobrodružství U Anežky (4/14)
    autor a čte: Mária Lehocká
    19:30Písničky

    19:45Uši k duši
    Vztah víry a psychologie (4/4): To nejdůležitější (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    ep. Jakubova 3,1-12
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Momentky
    Momentky s Májou
    Moderuje: Mája Pavlatová
    22:00Ke kořenům
    Zjevení (23/24): 21. kapitola (R)
    Moderuje: Petr Vaďura
    Host: Jiří Mrázek
    22:45Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (5/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    ep. Jakubova 3,1-12 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Momentky
    Momentky s Májou (R)
    Moderuje: Mája Pavlatová
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (5/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    02:45Písničky

    03:00Na sobotní frekvenci Proglasu
    Cesta ke svatosti (R)
    Moderuje: Kateřina Hodecová
    Host: Tomáš Coufal
    04:00Písničky

    04:15Modlitby podle Bible
    Už to raší (3/4) (R)
    Moderuje: Luděk Brdečko
    04:45Písničky

    05:00Uši k duši
    Vztah víry a psychologie (4/4): To nejdůležitější (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Marek Macák
    05:15Písničky

    05:30KOMPAS
    Šalomoun (54): Posilnění v slabosti (R)
    Autor a čte: Marian Možucha
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Zázrak Vánoc - zázračné poselství
    Autor a čte: Karel Fridrich
    07:00Magazín z kultury
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (17/24): Radostná zvěst
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    08:05Písničky

    08:30Do světa
    Rádce Simeon: Boj bez kompromisů
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Základy
    Základy (5/16): Co je to hřích?
    09:40Písničky

    10:00Dušebol
    Duševně nemocný a církev
    Moderuje: Martin a Kateřina Okáčovi
    10:30Písničky

    10:45Kdo je to

    11:00Písničky

    11:15Průsečíky
    Autonomní auta
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (17/24): Radostná zvěst (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Tišbejský (6/8)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    13:00Fortepiano
    Evangelizace v 21. století (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Michal Krchňák
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Zázrak Vánoc - zázračné poselství (R)
    Autor a čte: Karel Fridrich
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Překročit hranice
    Cesta (2/4): Kam vlastně? (R)
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    16:15Písničky

    16:30Magazín z regionů

    17:00Korálky
    (R)
    18:05Myšlenka na den
    Adventní kalendář (17/24): Radostná zvěst (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    18:30Nofilter
    V zajetí temnoty (R)
    Moderuje: Zoltán Édes
    Host: Štefan Esztergályos /estergájoš/
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Dobrodružství U Anežky (5/14)
    autor a čte: Mária Lehocká
    19:30Písničky

    19:45Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Lenka Nosková
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    ep. Jakubova 3,13-18
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Pohovka
    František Herz - skladatelství, hudba, divadlo, umění 2. díl
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: František Herz
    22:00Akademie
    Pouta rodiny (R)
    Hovoří: Pavel Raus
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (6/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    23:45Písničky

  • 00:00Přehled pořadů, písničky

    00:15Světem Bible
    ep. Jakubova 3,13-18 (R)
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    00:45Písničky

    01:00Jazzový klub
    Hiromi Uehara: CD Voice (R)
    Moderuje: Broňa Procházková
    02:00Písničky

    02:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (6/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    02:45Písničky

    03:00Fortepiano
    Evangelizace v 21. století (R)
    Moderuje: Lenka Malinová
    Host: Michal Krchňák
    04:00Písničky

    04:15Zákoutí
    Ke kořenům (R)
    Moderuje: Lucie Endlicherová
    Host: Tomáš Kočko
    04:45Písničky

    05:00Stopy
    (R)
    Moderuje: Bohdanka Gillíková
    Host: Lenka Nosková
    05:15Písničky

    05:30Překročit hranice
    Cesta (2/4): Kam vlastně? (R)
    Autor a čte: Lukáš Targosz
    05:45Písničky

    06:00Přehled pořadů, písničky

    06:15Tichý čas

    06:25Písničky

    06:45Biblická úvaha
    Zázrak Vánoc - zázračný způsob
    Autor a čte: Karel Fridrich
    07:00Magazín z regionů
    (R)
    07:30Telefonát, Písničky

    08:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (18/24): Betlém
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    08:05Písničky

    08:30Zrcadlo
    Apokryfní evangelia (4/4): Věrohodnost dokumentů písma
    Moderuje: Luděk Brdečko
    Autor: Dave Fisher, čte: Pavel Hromádka a Daniel Zeman
    08:45Písničky

    09:00Kalendárium, Pozvánky

    09:30Life+
    Jídlo / Food
    Moderuje: Ailsa Randall
    09:45Písničky

    10:00Řeka života
    Dwight Lyman Moody
    Autor: Ester Kvasňovská, čte: Jiří Hajdyla
    11:00Písničky

    11:15Dary z rukou Mistra
    Bez DS to nejde
    Moderuje: Jiřina Gina Čunková
    Host: Libuše Pavelková
    11:45Písničky

    12:00Myšlenka na den
    Adventní kalendář (18/24): Betlém (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    12:05Písničky

    12:30Čtení na pokračování
    Tišbejský (7/8)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    13:00Akademie
    Pouta rodiny (R)
    Hovoří: Pavel Raus
    14:05Písničky na přání

    15:00Písničky

    15:15Biblická úvaha
    Zázrak Vánoc - zázračný způsob (R)
    Autor a čte: Karel Fridrich
    15:25Písničky

    15:45Čtení z Bible

    15:50Písničky

    16:00Základy
    Základy (5/16): Co je to hřích? (R)
    16:10Písničky

    16:30Magazín z misie

    17:00Pohovka
    František Herz - skladatelství, hudba, divadlo, umění 2. díl (R)
    Moderuje: Štěpán Matuška
    Host: František Herz
    18:05Myšlenka na den
    Adventní kalendář (18/24): Betlém (R)
    Autorka a čte: Blanka Šípová
    18:30Průsečíky
    Autonomní auta (R)
    Moderuje: Petr Matoušek
    Host: Marián Možucha
    19:00Písničky

    19:15Kanafásek
    Dobrodružství U Anežky (6/14)
    autor a čte: Mária Lehocká
    19:30Písničky

    19:45Do světa
    Rádce Simeon: Boj bez kompromisů (R)
    Moderuje: Jitka Vyležíková
    Autor: Pavel Plchot, čte: Jiří Hajdyla
    20:00Písničky

    20:15Světem Bible
    ep. Jakubova 4,1-8
    Autor: J. V. McGee, čte: Pavel Vopalecký
    20:45Písničky

    21:00Kudy kam
    Žít očekáváním
    Moderuje: Lída Hojková
    Host: Marek Prosner
    22:00Concertino
    J. S. Bach (5) (R)
    Moderuje: Dalibor Bakala
    23:00Písničky

    23:15Čtení na pokračování
    Tišbejský (7/8) (R)
    Autor: Petr Plaňanský, čte: Petr Hodec
    23:45Písničky

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.