Playlist

Živé vysílání

12:05 Písničky
12:15 Čtení na pokračování
Jan Ámos Komenský: Labyrint světa a ráj srdce (17/17)
13:00 Rozmarýna
Paliativní péče (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Kopání studní


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to usiluje i vztahová poradkyně Milena Mikulková, kterou zve každý týden k mikrofonu Renáta Žemličková. V pořadu se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek vztahů a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderuje: Renáta Žemličková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Strach

Strach - tohle slovo asi v nikom na světě nevyvolá nic příjemného. Jak se naučit s ním zacházet, jak si ověřit, kdy je strach dobrý a varuje nás před nebezpečím a kdy se mu naopak musíme vzepřít a také jak si můžeme vzájemně pomáhat, o tom všem bude řeč v dalším pořadu Štafeta, který pro vás připravuje Renáta Žemličková a vztahová poradkyně Milena Mikulková. Poslouchejte ve čtvrtek 29. října dopoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Láska

Za vyznáním "miluji tě" můžeme dosadit mnoho dovětků: protože, aby, přestože... anebo je tam prostá tečka. Jaké dopady mají v životě dovětky anebo interpunkční znaménko, o tom bude řeč v dalším dílu pořadu Štafeta, ve kterém bude tentokrát logicky řeč o lásce. Rozhovor Renáty Žemličkové a Mileny Mikulkové naladíte 5. listopadu na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.