• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Momentky
(R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Susanna Wesleyová - služebnice Boží (10/16) (R)
02:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Boží vkus


Štafeta

images/porady/staf.png

Je zbytečné objevovat už jednou (či mnohokrát) objevené. Mnohem jednodušší je předat to poznané dál – jako štafetový kolík. Právě o to usiluje i vztahová poradkyně Milena Mikulková, kterou zve každý týden k mikrofonu Renáta Žemličková. V pořadu se tak budeme dotýkat těch nejzákladnějších otázek vztahů a nabízet především praktické kroky, které mohou vést ke změně.
Vysílací časy: čtvrtek 11:15 / repríza: pátek 18:30 / noční repríza: pondělí 4:15
Stopáž: 30 minut
Moderuje: Renáta Žemličková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Bojovník (2/2)

Úsloví "mít pro co žít" by mohlo stát jako podtitul dalšího rozhovoru Renáty Žemličkové se třemi poradci v pořadu Štafeta, ve kterém se budeme znovu zabývat pěti archetypy muže s důrazem na muže-bojovníka. Nejen muži, ale i ženy se mohou inspirovat 15. dubna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Milovník (1/2)

Druhý z archetypů muže bude náplní dalšího pořadu Štafeta  22. dubna v 11:15 hodin. Renáta Žemličková se se svými hosty po archetypu muže-bojovníka zaměří na milovníka a otázku, co to všechno znamená, protože to zdaleka není jen téma fyzické lásky, ale spíše životního postoje. Otázek je mnoho - například jak mluvit o těle a o sexu s dětmi? Nebo jak se naučit milovat svou ženu, když původní láska vyprchala?

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.