• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

22:45 Písničky
23:15 Čtení na pokračování
Susanna Wesleyová - služebnice Boží (10/16) (R)
23:45 Písničky
00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Světem Bible
Matoušovo evangelium 12,30–50 (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Kalendář: Duben


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Poklady z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Helena Brdečková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Peníze a bohatství

Jedno sarkastické lidové úsloví říká: "Peníze až na prvním místě." Zároveň všichni víme, že skutečně důležité věci v životě - vztahy, zdraví - si nikdy nekoupíme. Ale to neznamená, že o peníze v životě nejde; jde, stejně jako o všechno ostatní. Ale je velmi důležité, jak o penězích, bohatství, majetku a třeba i chudobě přemýšlíme. I proto jsme v dalších Pokladech z archivu sáhli po příspěvcích, které zmíněná témata reflektují. Perly z našich nahrávek vám k poslechu nabídneme v sobotu 10. dubna po 16 hodině.

Vytisknout E-mail

Sex a tělesná pokušení

Říká se, že jsou tři oblasti, které jsou pro lidi v duchovní službě nejčastější příčinou selhání - peníze, sex a vliv. Zároveň jsou to témata, která úplně často neslyšíte v kázáních nebo biblických výkladech. Na jedné straně je to logické, přece jenom je základní zvěst Bible o něčem jiném, ale také se tomu tahle Kniha knih nevyhýbá a neměli bychom to tedy dělat ani my. Minule jsme se tedy v pořadu Poklady z archivu věnovali penězům a bohatství, dnes bude naším tématem sex a fyzické pokušení. K poslechu zveme 23. dubna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.