Playlist

Živé vysílání

06:25 Písničky
06:45 Biblická úvaha
Navrácení se k Hospodinu
07:30 Telefonát, Písničky
08:00 Myšlenka na den
Být třeba jako vůl, osel, čáp,a nebo jako… čmelák!
08:05 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Být třeba jako vůl, osel, čáp,a nebo jako… čmelák!


Poklady z archivu

images/porady/poklad.png

Za léta fungování české redakce Trans World Radia a vysílání Rádia 7 obsahuje náš archiv spoustu perel, které by bylo škoda občas nepřipomenout – a přesto už by v „běžném“ provozu působily trošku antikvárně. Není nic lepšího, než začít lovit Pokladu z archivu. Pokud víte o příspěvku, který podle vás stojí za to vynést znovu na světlo, určitě nám o něm dejte vědět.
Vysílací časy: sobota 16:00 / repríza: neděle 14:00 / noční repríza: neděle 3:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Věčný život

Pozemský život člověka je konečný. K tématu, které ožívá kolem svátku takzvaných "dušiček" neboli památky zemřelých, se vyjádřil v rozhovoru s Kateřinu Hodecovou kazatel Církve bratrské Daniel Fajfr. Záznam jejich rozhovoru nabízí pořad Poklady z archivu v sobotu 9. listopadu po 16:00 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Výročí svobody

V těchto listopadových dnech si mnozí připomínáme výročí Sametové revoluce, změnu režimu, který omezoval mnohé působení. Křesťané o tom ví své, o všech tajných setkáních, křtech, vyučování a někdy skutečném pronásledování a týrání. V dalším programu Poklady z archivu chceme připomenout vyprávění lidí, našich rozhlasových předchůdců, kteří se nebáli a za zahraničí pašovali literaturu, ale hlavně nahrávky a všelijakou techniku, aby se vyučování a svědectví o Božím působení dostalo i mezi české křesťany za tehdejší železnou oponou. Poslouchejte v sobotu 16. listopadu odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Evangelium

Jsou slova, která používáme tak často, že už ani nevnímáme jejich obsah. Jednoduše nám zevšední. A tak je dobré a nutné se vracet k podstatě věci. I proto se v dalším díle Pokladů z archivu vrátíme k evangeliu. Poslouchejte po 16 hodině odpoledne  v sobotu 23. listopadu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.