Playlist

Živé vysílání

00:45 Písničky
01:00 Concertino
Johannes Brahms (R)
02:00 Písničky
02:15 Čtení na pokračování
Vysoká škola vděčnosti (10/22) (R)
02:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Pochybná vítězství


Dary z rukou Mistra

images/porady/dary.png

Pořad chce poukázat na působení Ducha svatého v životech lidí, kteří uvěřili v Ježíše Krista, chtějí Mu sloužit, ale uvědomují si, že bez pomoci shůry to nedokážou. Jsou stále na cestě, s různou dávkou porozumění Písmu, a přesto chtějí sdílet svoji zkušenost s působením Ducha svatého ve své službě. Potkáte se s mnoha osobnostmi z řad teologů, učitelů, kazatelů, vedoucích, ale i laiků, kteří mají k tématům spojeným s duchovními dary co říct.
Vysílací časy: středa 11:15 / repríza: čtvrtek 18:30 / noční repríza: sobota 2:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Jiřina Gina Čunková

VYSÍLALI JSME - ARCHIV POŘADŮ

Šestý smysl

Vedení Duchem svatým není zas tak složité. Jenom je potřeba mít otevřené srdce, naplněné srdce a ochotné srdce. Život s ním není pouze o duchovních darech a zázracích, i když kdo by si je v životě nepřál vidět. Tentokrát se podíváme do Církve bratrské. S Davidem Novákem si povídá Kateřina Hodecová. Dary z rukou Mistra poslouchejte 20. listopadu v 11:15

Vytisknout E-mail

Petr Húšť - Důležitost DS

Jak moc je důležitá přítomnost Ducha svatého v životě křesťana? Mnozí poznali, že bez Ducha svatého to jaksi dře. V pořadu Dary z rukou Mistra se tentokrát podíváme do duše Petra Húště, organizátora vsetínského United. Rozhovor s ním pro vás natočila Lucie Endlicherová. Poslouchejte 27. listopadu v 11:15.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.