• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:00 Fortepiano
Oáza v době bouře
11:00 Písničky
11:15 #nofilter
I love my church
11:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nastartuj svou future


Život víry

images/porady/ziv.png

Různorodá osobní vyprávění o hledání smyslu života, vztazích, bojích a zkouškách, vítězstvích a prohrách, obyčejných dnech i téměř hmatatelné Boží přítomnosti.

Vysílací časy: pátek 11:15 / repríza: neděle 10:15, pondělí 18:30 / noční repríza: sobota 5:15
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Antonín Chutný

Život Antonína Chutného by vydal na pořádně pestrý román. Začal se psát v Rumunsku, kde jeho otec před válkou stál u zrodu petrochemického průmyslu. Po válce přišel násilný odsun do Československa, zabavení majetku, pád. Antonín šel ve šlépějích svého otce, pil, rval se a za svým cílem dokázal jít přes mrtvoly. Pak ovšem přišla jedna vánoční noc roku 1979 - a dostal velmi zvláštní návštěvu. Tak pak spustila běh událostí, při jejichž výčtu se vám dost možná bude tajit dech. Poslechněte si je v pátek 15. ledna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Antonín Strnad

Šikovný muzikant může žít z koncertů, hrát na nejrůznějších party. Hudba uvolňuje, ale může i oslovit. Antonín Strnad se jako hudebník dlouhé roky živil, ale v jednom okamžiku se rozhodl položit hudbu na oltář Bohu. Co ho vedlo k takovému kroku, a co mu nakonec přinesl, vypráví v relaci Život víry  v pátek 22. ledna na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.