Živé vysílání

23:10 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Na striebornej vlne
(vysílá slovenská redakce)
07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Skalka


Za obzor

images/porady/obzor.jpg

Objevte s cestovatelským magazínem končiny vzdálené i blízké, navštivte pozoruhodná místa, „ochutnejte“ místní kulturu, zvyky, jídlo, prožijte setkání s "domorodci" – to vše optikou lidí, kteří cestují se srdcem naladěným na Boha.

Vysílací časy: neděle 19:00 / repríza: úterý 10:00 / noční repríza: čtvrtek 1:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Srbsko - Igor Mamojka

Příběh hudebníka Igora Mamojky přinese další vydání cestovatelského týdeníku Za obzor. O dětských zážitcích z války, o probuzení místních křesťanů, o cestě do Čech i návratech do Srbska bude řeč v neděli 15. července od 19:00 a v úterý 17. 7. od 10:00.

Vytisknout E-mail

Somálsko - Bohdana Tomanová

Díky svému otci se mohla Bohdana Tomanová dostat už v dětství na mnohá zajímavá a exotická místa. V pořadu Za obzor se těšte na její vyprávění o zemi, jejíž chudoba může vést k zamyšlení; těšte se na příběhy plné žraloků, vody a dětí s kudrnatými vlasy. Do Somálska se vypravte v neděli 22. července od 19:00 nebo v repríze 24. 7. od 10:00.

Vytisknout E-mail

Bangladéš - Jiří Šlégr

S ředitelem Papežských misijních děl v České republice Jiřím Šlégrem se vypravíme na indický subkontinent, do jedné z nejhustěji osídlených zemí světa - Bangladéše. V pořadu zazní autentická bangladéšská křesťanská hudba. Pořad připravil Petr Vaďura na 5. srpna 19:00, reprízu naladíte 7. 8. od 10:00.

Vytisknout E-mail

Itálie - Věra Konečná

S malým dítětem v Itálii? Jak se žije na severu slunné země, která je snem mnoha cestovatelů? A jaké to je přestěhovat se sem s celou rodinou? O komunikativních Italech, čistém vzduchu a výborném jídle, a o mnohém dalším bude řeč v týdeníku Za obzor s datem 29. července. Po sedmé večerní zamíříme do Itálie, kam nás doprovodí Věra Konečná. Reprízu naladíte v úterý 31. 7. od 10:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.