Živé vysílání

01:00 Pohovka
BCC Widelife (R)
02:00 Řeka života
Bill Bright (R)
03:00 Zrcadlo
Pravda pod mikroskopem (105): Fantazie o ploché Zemi (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Svatá válka (1/25) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Skalka


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Josef Tišer

Josef Tišer začal o Bohu přemýšlet v době, kdy byl ve vězení a kdy tedy i dobře rozuměl pojmům dobro a zlo, hřích a milost. Právě životní okolnosti mu daly konečný součet jeho života - a ten byl v těžkém mínusu. Četba Bible mu ale dala naději - a o té vám bude vyprávět v programu Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 16. července po 9:15 na Rádiu Proglas a Rádiu 7;ostatní reprízy jsou nachystány v úterý a v neděli jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Radovan Strelka

Modlitba spravedlivého zmůže mnoho - to potvrzuje i Bible. A právě o síle jedné jediné zoufalé modlitby bude i vyprávění Radovana Strelky v dalším pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání, který naladíte v pondělí 23. července po 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Petr Rattay

Petr Rattay musel hned od začátku svého vztahu s Bohem řešit poměrně složitou osobní situaci a měl v podstatě volit mezi člověkem a Bohem. Šalamounsky zkusil třetí možnost - tedy skloubit obě předchozí dohromady... Jak do dopadlo (a zpravidla v podobných situacích dopadá), si poslechněte v relaci Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 30. července po 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7. Další reprízy uslyšíte v úterý a v neděli jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.