Živé vysílání

21:00 Sebareflexie
(vysílá slovenská redakce)
22:00 Bohoslužba (SK)
(vysílá slovenská redakce)
23:00 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Vôňa nedele (1)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Krize


Stopy

images/porady/stopy.jpg

Vydat se aspoň ve vzpomínkách po stopách Božího působení v životě – to přináší nečekané obohacení jak pro samotného aktéra příběhu, tak pro ty, s nimiž své vyprávění sdílí.

Vysílací časy: úterý 7:30 / repríza: neděle 15:00 / pouze na Radiu Proglas: pondělí 9:15
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Jitka Vyležíková
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Denisa

Každý člověk si může vybrat, jestli chce žít po svém, anebo svůj život odevzdat Bohu. I Denisa z Bohumína se dostala do situace, kdy uviděla, že vztahy, které má a přátelství mezi křesťany nejsou stejné. A logicky zatoužila po tom lepším. Co jí život s Bohem a ve společenství s věřícími dává, uslyšíte v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání v pondělí 15. ledna v 9:15 na Radiu Proglas a Rádiu 7.  

Vytisknout E-mail

Pavel Lezo

Nejlepší obrana je útok, praví staré rčení a v případě Pavla Leza z Valašského Meziříčí to platilo stoprocentně. Jenomže v důsledku ani ten útok není nejlepší řešení... Jak prožil své vysvobození z šikany, uslyšíte v pondělí 22. ledna po 9:15 v relaci Stopy - svědectví o božím jednání na Radiu Proglas a Rádiu 7 .

Vytisknout E-mail

Lubomír Honek

Lubomír Honek dal Bohu svůj život už v mládí, ale nadšení mu dlouho nevydrželo; když se na svůj život podívat po čase, věděl, že Boha velice zklamal. A právě představa, že tohle zklamání už nejde odčinit, držela Lubomíra 20 let ve vězení drog a alkoholu. Že Bůh dává i druhé a třetí šance, uslyšíte v pondělí 29. ledna po 9:15 v pořadu Stopy - svědectví o Božím jednání.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.