Živé vysílání

15:00 Pohovka
BCC Widelife (R)
16:00 Houpací křeslo
Překážky Duchu svatému (R)
16:15 Čtení z Bible 21
17:00 Písničky
17:15 Doteky
Zdroj naší síly (11/14): Když prožíváme frustraci (1/2) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zrcadlení


Překročit hranice

images/porady/hran.png

Výprava za hranice běžného přemýšlení, rozhodování a jednání, na území Božích principů, která se obloukem vrátí do pozemského žití. A to pak nemusí a možná nemůže být stejné.

Vysílací časy: pondělí 14:45 / repríza: úterý 11:15 a pátek 18:30 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 15 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová
Hovoří: Lukáš Targosz
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Křesťan čte Desatero (2/8)

Když se rozhlédnete kolem sebe, když si poslechnete každodenní zprávy anebo přečtete nějaké noviny, zjistíte, že náš svět je velmi těžké místo k životu. Nemusíte být pesimisté, abyste viděli, kolik bolesti a zlého se děje dnes a denně. A tak se nabízí otázka - je smyslem života se přizpůsobit a nějak přežít, anebo je důležité hledat a zachovávat nějaké hodnoty, tedy snažit se o dobro? I na tyto důležité otázky dojde v pořadu Překročit hranice, ve kterém se dnes podruhé budeme věnovat Desateru. Poslouchejte v pondělí 16. července odpoledne na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Křesťan čte Desatero (3/8)

Desatero Božích přikázání je v posledních týdnech v centru naší pozornosti v programu Překročit hranice - zkoumáme v něm důležitou otázku, proč se snažit o dobro v dnešním světě plném zla a bolesti. K poslechu třetí části tohoto cyklu zveme 23. července v pondělí odpoledne a ještě v úterý a v pátek v dalších reprízách pořadu vysílaných na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.