Živé vysílání

00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Vôňa nedele (1)
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Bohoslužba (SK)
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Za horizontom
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Vôňa nedele (2)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Čerstvý chléb


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

MlasK - Chceme víc

V tomto díle Pohovky bude mít Štěpán Matuška speciálního hosta - kapelu MlasK z Prahy. A přijede jich rovnou pět! Jelikož se jedná o kapelu, složenou z mladých lidí, uslyšíme také jejich pohled na to, jak v dnešní době mladá generace vnímá Boha a chvály. Představíme si mimo jiné i jejich nové album, vydané v letošním roce, které nese název Chceme víc. Premiéru pořadu budete moci slyšet v pondělí 20.11. ve 20 hodin.

Vytisknout E-mail

Představujeme: Gina

V Pohovce jsme si po celý rok představovali osobnosti, které za poslední čtvrtstoletí ovlivnily vývoj české křesťanské hudební scény. Poslední díl patří Gině Čunkové. 4. prosince  si od 20 hodin můžete poslechnout nejen její písně, ale také rozhovor s ní. K poslechu zve Lenka Malinová.

Vytisknout E-mail

Paul Baloche - Your mercy

V dnešním díle Pohovky si představíme album amerického interpreta, který je na křesťanské scéně už nějakou chvíli. Bude jím Paul Baloche, který je autorem písní, z nichž některé se hrají už přes dvacet let..Budeme si pouštět z jeho alba z roku 2016, které má název Your mercy. Premiéru pořadu si můžete naladit v pondělí 27.11. ve 20 hodin. Pořadem provází Štěpán Matuška.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.