Živé vysílání

01:00 Pohovka
BCC Widelife (R)
02:00 Řeka života
Bill Bright (R)
03:00 Zrcadlo
Pravda pod mikroskopem (105): Fantazie o ploché Zemi (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Svatá válka (1/25) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Skalka


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

BCC Widelife

Jsou z Bratislavy, mají spoustu energie, nechtějí jen přežívat. V Pohovce se představí hlas středoškolské generace, BCC worship - Widelife. V pondělí 11 dubna  v osm večer.

Vytisknout E-mail

Adam Bubík: CD Chci blíž ti být

Seznamte se s mladým mužem, který se rozhodl, že svůj život zasvětí Bohu. Muzikant, zpěvák, vedoucí chval a hlavně moc příjemný člověk. Budeme hrát z jeho prvního CD Chci blíž ti být. V Pohovce 30. května v osm večer.

Vytisknout E-mail

Passion: Take It All

Chtěli byste být v tuto chvíli na koncertě, kde je tisíce věřících lidí a zpívají, tančí, jásají a to všechno kvůli Bohu? V Pohovce vám můžeme nabídnout jenom přenos jednoho takového obrovského koncertu z Atlanty, ale i ten stojí za to. V pondělí 6.8. ve 20 hodin.

Vytisknout E-mail

Paul Baloche: CD The Same Love

Říká vám něco jméno amerického vedoucího chval, který se jmenuje Paul Baloche?  Že ne? V Pohovce 20.6. ho představí Lenka Malinová se Štěpánem Matuškou. Budete se divit, které písně jsou z jeho autorské dílny

Vytisknout E-mail

Jeremy Camp: I will follow

Lenka Malinová přizvala k mikrofonu Štěpána Matušku, aby spolu jednou za čas dělali poslechovky. Štěpán přinese své první oblíbené album, které vyšlo v roce 2016. Desáté album Jeremyho Campa s názvem I will follow  nabídneme k poslechu ve 20 hodin.     

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.