Živé vysílání

15:00 Pohovka
BCC Widelife (R)
16:00 Houpací křeslo
Překážky Duchu svatému (R)
16:15 Čtení z Bible 21
17:00 Písničky
17:15 Doteky
Zdroj naší síly (11/14): Když prožíváme frustraci (1/2) (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zrcadlení


Noční můry

images/porady/images/mury.jpg

Žádné děsy, jen myšlenky kroužící jako noční motýli kolem světla Božího slova. Hodinka pro ty, kdo rádi v nočním tichu přemítají o životě. 

Vysílací časy: pondělí 22:00/ repríza: pátek 23:00
Stopáž: 60 minut
Hovoří: Lída Hojková a Kateřina Vávrová, Lucie Endlicherová a Dan Hammer, Pavel a Zuzka Kohlovi
Odpovědný redaktor: Lída Hojková 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Požehnané pukliny

"K čemu prasklá váza nebo hrnek s uraženým ouškem?" říkáme si, když se odhodláme k úklidu a dumáme, jestli přece jen by tyto nádoby ještě nebyly k něčemu dobré. U hrnků a jim podobných to jisté není, ale u nás lidí, coby nádob v rukou nebeského hrnčíře, si je Petra Eliášová jista zcela. Že by dokonce naše nedokonalosti, praskliny a odřeniny mohly přinést nečekané požehnání?! Ke společnému zamyšlení jste zváni v Nočních můrách v pondělí 16. července po desáté večerní anebo v pátek 20. července od 23:00.

Vytisknout E-mail

Teorie versus praxe

Často víme, co máme dělat a jak by věci měly být. Co s tím, když pokulhává praxe za teorií?O tom, jak vyvažovat tyto dva pojmy, můžete  přemýšlet v  Nočních můrách s Markem Šubou v pondělí 23. července od 22:00 anebo v pátek 27. července v hodině před půlnocí.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.