Živé vysílání

01:00 Pohovka
BCC Widelife (R)
02:00 Řeka života
Bill Bright (R)
03:00 Zrcadlo
Pravda pod mikroskopem (105): Fantazie o ploché Zemi (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Svatá válka (1/25) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Skalka


Kudy kam

images/porady/kk.jpg

Kudy se vydat na svých životních cestách? Kam nasměrovat své touhy, pozornost, energii? Jak žít podle Božího řádu? Aktéři pořadu Kudy kam zvou k cestě až na dřeň problémů, k poctivému zápasu o pravdu, k hledání i sdílení.

Vysílací časy: středa 20:00 / repríza: pondělí 13:00/ noční repríza čtvrtek 2:00
Stopáž: 60 minut
Hovoří: Petr Raus, Petr Janoušek, Marek ProsnerLídou Hojkovou, Roman Toušek a další
Odpovědný redaktor: Lída Hojková

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Oscarový příběh

Nevím, jak vy, ale já mám moc rád filmy, které jsou tzv. "bohaté na příběh" - spousta zvratů a událostí, očekávaných i neočekávaných. Nakonec to je stejně všechno úplně jinak! Nedávno jsem si četl jeden méně známý příběh v Bibli a uvědomil si, že Bůh je ten nejlepší scénárista i režisér. Takové scénáře a zápletky jinde nenajdete! Pojďme se tedy spolu podívat nejen do Bible, ale i do historie lidstva a našich vlastních životů okem filmového kritika. Dostane od nás Hospodin pomyslného Oskara za nejlepší scénář, režii, hudbu, hlavní roli a kdo ví, za co všechno ještě? V pořadu Kudy kam se naslyšenou těší Petr Janoušek, a to ve středu 18. července od 20:00 anebo v pondělí 23. července po 13. hodině.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.