• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

11:15 #nofilter
I love my church
11:45 Písničky
12:05 Písničky
12:15 Čtení na pokračování
Snubní prsten za život (11/18)
13:00 Kudy kam
Protiklad nebo harmonie? (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nastartuj svou future


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Oáza v době bouře

Před mnoha lety začal s manželkou ve svém bytě ve velkém hrnci vařit polévku pro bezdomovce. A dnes má od města pronajatou kuchyň v brněnských kasárnách, kde se stará o desítky lidí bez domova. Do oázy v době bouře pozveme ve Fortepianu s Matějem Novým v pondělí 18. ledna v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Ztráty a nálezy

My lidé se stále pohybujeme mezi životem a smrtí. Jeden život končí, druhý začíná. Něco ztratíme a něco najdeme. Michaela Hebelková ztratila tatínka a našla Boha, málem ztratila život a našla manžela. O ztrátách a nálezech si s ní bude Lenka Malinová povídat 25. ledna ve Fortepianu od 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Mimo mísu

Dostali jste se někdy jak se říká "mimo mísu", kdy bylo jasné, že jste někde úplně jinde než ostatní? Co jste dělali? Lucie Zídková to dobře zná. Zažila to třeba v době, kdy se z ní stala "starší" matka. O tom, jak se vypořádat se svou jinakostí, si s ní bude Lenka Malinová povídat ve Fortepianu 1. února. Rozhovor začne v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.