Playlist

Živé vysílání

18:30 Život víry
(R)
19:00 Písničky
19:15 Kanafásek
Co vyprávěla houpací síť (10/12): Proč jsou švestky modrofialové
19:30 Písničky
19:45 Uši k duši
Listování: Soren Kierkegaard (10): Zoufalství nad sebou (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Den dětí a globalizace


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Být jako dítě

Co to znamená být jako dítě? A můžeme my dospělí zůstat dítětem? To jsou otázky, které budeme probírat v prvním červnovém Fortepianu na Den dětí s Františkem Krupičkou, který se věnuje nejen svým 4 dětem, ale také v organizaci Kings Kids.

Vytisknout E-mail

Mezi dvěma světy

Na křesťany se mnozí lidé dívají jako na mimozemšťany. Svým způsobem je to tak. Jsme ve světě, ale nejsme ze světa. Projevuje se to různým způsobem. Jak? O tom si budeme povídat s dalším hostem Fortepiana. 8. června usedne k mikrofonu spolu s Lenkou Malinovou Marek Šafr.

Vytisknout E-mail

Boj o pravdu evangelia

V historii bojovali mnozí vzácní muži i ženy za pravdu evangelia. Připomeňme si Mistra Jana Husa, jehož smrt upálením si zanedlouho budeme připomínat. O tom, zda tento boj stále trvá a jak ho bojovat, si budeme povídat s evangelickým farářem Petrem Pivoňkou ve Fortepianu 22.června. Začínáme v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Údolí stínu smrti

V žalmu 23 se píše: "I když půjdu roklí šeré smrti, nebudu se bát ničeho zlého, vždyť se mnou jsi ty." David, který tato slova napsal, věděl, jaké to je. Dá se údolím stínu smrti projít? Ve Fortepianu uvítáme ženu, která byla velmi blízko...Poslechněte si 15. června rozhovor s Janou Majirskou.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.