Playlist

Živé vysílání

10:00 Za obzor
Anglie
11:00 Písničky
11:15 Život víry
Miloslav Pípal
11:45 Písničky
12:05 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Kopání studní


Doteky

images/porady/dot.png

„Dotýkat se lidského života Božím slovem.“ – takové je motto pořadu, jehož největší silou je důsledné propojování biblických konceptů s běžnou realitou současného člověka.

Vysílací časy: neděle 20:15/ repríza: sobota 10:15 / noční repríza: pátek 4:15
Stopáž: 30 minut
Autor: Dr. Charles Stanley
Hovoří: Pavel Hromádka
Přeložila: Míla Marková
Odpovědný redaktor: Luděk Brdečko 

Vaše nové Já (2/2)

Křesťanství je úzce spojeno se znovuzrozením. A znovuzrození znamená nový život. Jaký má být a mělo by na nás být poznat, že jsme někým jiným. Praktické rady k tématu znovuzrození přidává v Dotecích od neděle 25. října Charles Stanley.

Vytisknout E-mail

Obnova nebo úpadek? (1/2)

Každý, kdo chce někam daleko a rychle dojít, se bude snažit zbavit všeho zbytečného, co by jeho cestu komplikovalo. Jako křesťané, snažící se dostat se blíže k Bohu, jsme často ověšeni břemenem hříchů a starých zlozvyků. Jak se zbavit této koule na noze, je předmětem vyučování Charlese Stanleyho. Naladíte v Dotecích od 1. listopadu večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Obnova nebo úpadek? (2/2)

Lidské přísloví "rychle nabyl, rychle pozbyl" si umí každý představit v praxi. Také se říká, že "co nic nestojí, za moc nestojí". Ale umíme si tato přísloví představit v duchovním životě křesťana? Možná ne, ale přesto se týkají věcí, které znáte. Jen si neuvědomujete, jak spolu souvisí. V Dotecích od 20:15 8. listopadu  poslouchejte druhou část zamyšlení Charlese Stanleyho na toto téma.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.