Živé vysílání

01:00 Pohovka
BCC Widelife (R)
02:00 Řeka života
Bill Bright (R)
03:00 Zrcadlo
Pravda pod mikroskopem (105): Fantazie o ploché Zemi (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Svatá válka (1/25) (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Skalka


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Co nás šetří

Člověk se ve svém životě spoléhá na mnoho věcí. Doufá také, že bude mít ve svém okolí lidi, kteří ho vždy podepřou. Ale co když takoví lidé nejsou na blízku? Přemýšlet o tom můžeme při poslechu kázání Saši Štěpanovského 15. července. Pravidelná bohoslužba na Rádiu 7 začíná ve čtvrt na tři. Reprízu pořadu uslyšíte 18. července večer.

Vytisknout E-mail

Nedej se

V Bibli je mnoho příběhů a lidí, které nás inspirují. Daniel Skokan si vybral proroka Eliáše, který musel čelit neustálému strachu o život. Král Achab tehdy zabíjel Boží proroky. Eliáš se ale nevzdal a postavil se mu čelem. Nevzdal se své víry ani úkolu, který mu Bůh dal. A k tomu se můžeme nechat povzbudit i pro poslechu kázání z pražského sboru ICF 22. července ve čtvrt na tři a v repríze 25. července ve středu po 23:15 na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Upřímné vztahy

V květnu letošního roku začala oficiálně fungovat stanice brněnského sboru Apoštolské církve. V nedělní bohoslužbě 29.7. po 14:15 nabízíme k poslechu záznam kázání vedoucího CityHouse Michala Apetauera o upřímných vztazích.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.