Playlist

Živé vysílání

02:00 Písničky
02:15 Dušebol
Stigmatizace duševně nemocných (R)
02:45 Písničky
03:00 Poklady z archivu
Naděje v bílém (R)
04:00 Písničky z archivu
Písně o modlitbě (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Hvězdy a světy


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Věčnost na dosah

Na některé věci si v životě nesáhneme a přesto jim potřebujeme nějak rozumět. Třeba budoucnost - říká se, že je to jedna velká neznámá, a možná právě proto v mnoha lidech toto tvrzení probouzí obavy. Co o budoucnosti člověka říká Bible, o tom bude řeč v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu  v sobotu 11. července po 8 ráno; hostem Kateřiny Hodecové bude Dave Patty, zakladatel a ředitel organizace Josiah Venture .

Vytisknout E-mail

A ti dva budou jedno

Navázat a především žít plnohodnotný vztah není dnes vůbec jednoduché. Někdo doporučuje, aby si byli partneři názorově co nejbližší, jiný dává přednost tomu, že protiklady se přitahují. A jak je to s vírou? Jak důležitou roli hraje v čase chození a co udělá rozdílný přístup k těmto otázkám s manželstvím? Pořad Na sobotní frekvenci Proglasu nabídne 18. července po osmé ranní příběh Hany a Ondřeje Kubů, příběh plný naplněné naděje.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.