• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

09:45 Písničky
10:00 Fortepiano
Oáza v době bouře
11:00 Písničky
11:15 #nofilter
I love my church
11:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Nastartuj svou future


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán MatuškaPetr Húšť 
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Můj život s misií

Přinést evangelium tam, kam se ještě nedostalo - to je motto, které doprovází životní cesty bývalého ředitele misijní organizace Operace Mobilizace ČR, Pavla Zoula. K rozhovoru s podtitulem Můj život s misií ho pozve Lída Hojková v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu v sobotu 16. ledna v osm ráno.

Vytisknout E-mail

Zbožnost

Slovo "zbožnost" dnes zní už hodně archaicky. A možná stejně jako mnozí jiní přemýšlíte, co to slovo znamená pro dnešek, moderní lidi 21. století. Nepatří spíše do kláštera a všem "náboženským profesionálům"? Host dalšího pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu Jan Asszonyi napsal knížku Zbožnost je užitečná a právě proto usedne jako host k mikrofonu naproti Kateřině Hodecové v sobotu 23. ledna po 8 ráno.

Vytisknout E-mail

Chvály jako životní styl

Slovo chvála je v křesťanském slovníku jedno z těch nejpoužívanějších - ale co je vlastně jeho podstatou? Co do oblasti chvály ještě patří, a co už ne? A je možné, aby se chvála stala životním stylem člověka? Host programu Na sobotní frekvenci Proglasu má spíše technické vzdělání, o to zajímavější bude jeho pohled na chválu prozkoumat. Pozvání Lucie Endlicherové k rozhovoru ve 30. lednovém ránu přijal Tibor Máhrik, kazatel CB Ostrava. Pusťte si vysílání od 8:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.