Živé vysílání

09:45 Biblická úvaha
Evangelizace (1/6): Pohled na člověka (R)
10:00 Za obzor
Čína (R)
11:15 Překročit hranice
Peníze (2/4): Příprava k finančnímu štěstí (R)
11:30 Kdo je to?
11:40 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Dosah


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Dát to nejlepší

Dostat opravdu krásný a hodnotný dar se líbí skoro každému, těžší je ale takový dar dát. Ne z povinnosti nebo nějakého společenského "musu", ale ochotně a ze srdce.  O dávání nejen věcí hmotných si v programu Na sobotní frekvenci Proglasu budou povídat Kateřina Hodecová a Milan Michalko, ředitel Křesťanské akademie mladých. Poslouchejte 20. ledna po 8 ranní. Reprízu pořadu uslyšíte 24. ledna po 22:00 večerní jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tučná těla nebo tučná srdce?

Předsevzetí týkající se hubnutí patří k těm nejčastějším, která si dáváme na počátku nového roku. Na konci ledna už ovšem takové předsevzetí může vzít dávné za své. Co kdybychom zapracovali v letošním roce na tom, aby netučněla naše srdce? I k tomu chce povzbudit rozhovor Lucie Endlicherové s Markem Bužgou, vedoucím obezitologického centra Lékařské fakulty Ostravské univerzity. Nalaďte si ho 27. ledna po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Umění a víra

Janovo evangelium zaznamenává hned ve svém úvodu fascinující poselství: Slovo se stalo tělem. Bůh tedy není vzdálený nebo němý, ale komunikuje s námi a je blízko. A když mluví – je to jen skrze mluvené slovo nebo je stejně tak schopen jasně promlouvat i dalšími způsoby – například skrze divadlo? Nebyl koneckonců i Ježíš Kristus se svými obrazy (či podobenstvími) velkým umělcem? O tom všem si Na sobotní frekvenci Proglasu bude povídat Petr Húšť s hercem Těšínského divadla Jakubem Tomoszkem. Poslouchejte v sobotu 3. února po osmé hodině ranní.Pořad opakujeme ve středu  7. února po 22:00 večerní na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.