Živé vysílání

00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Vôňa nedele (1)
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Bohoslužba (SK)
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Za horizontom
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Vôňa nedele (2)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Čerstvý chléb


Písničky z archivu

images/porady/pza.jpg

Půlhodinový pořad plný „staré dobré“ klasiky křesťanské hudby, který vznikl na základě přání posluchačů. Písně pro vás vybírají Lenka MalinováKateřina Hodecová a Daniel Zeman

Vysílací časy: neděle 15:30 / repríza: středa 15:00 / noční repríza: čtvrtek 4:00
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Slovenská skupina Adriel

Hudebníci se mění, ale poselství zůstává dál. Více se o tvorbě slovenské skupiny Adriel, která během let takové změny zažila, se dovíte v Písničkách z archivu s jejich CD "Zachraňme si kožu". Poslouchejte 15. listopadu od 15:00 a 19. 11. od 15:30.

Vytisknout E-mail

Písničky z archivu - Skupina David

Víte odkud pochází píseň: Zpívejte Hospodinu píseň novou? Její datum vzniku ji řadí mezi pamětníky, vždyť jí je již dvacet let. Za autorstvím této písně a mnoha dalších stojí skupina David. Za jejich tvorbou se vypravíme ve výběru Lenky Malinové. Poslouchejte Písničky z archivu 22. listopadu od 15:00 a 26. 11. od 15:30.

Vytisknout E-mail

Písničky z archivu - Advent podruhé

Druhý adventní týden, který otevíráme, se promítne i v hudební produkci. Čas očekávání a příprav na narození Mesiáše se projevuje v písních už hezky dlouho. Proto i některé písně, které zazní v Písničkách z archivu mnoho pamatují. Připomeňte si je 6. prosince od 15 hodin, nebo druhou adventní neděli od 15:30.

Vytisknout E-mail

Písničky z archivu - Advent poprvé

Pomalu nám nastává adventní čas a není divu, že předvánoční háv obléknou i následující Písničky z archivu. První adventní zastavení je připraveno na 29. listopadu 15 hodin ve výběru Kateřiny Hodecové. Na 1. adventní neděli 3. prosince zachytíte Písničky z archivu od 15:30.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.