Živé vysílání

09:30 Písničky
09:45 Biblická úvaha
Příběh o marnotratných synech (R)
10:00 Rozmarýna
Život v ohrožení (3): Toxické vztahy
11:15 Okno do historie
Inkvizice (23)
11:30 Listárna

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Zrcadlení


Kompas

images/porady/kompas.png

Příležitost nasměrovat střelku svého vnitřního kompasu Božím směrem nabízí autorská relace slovenského spolupracovníka Mariána Možuchy.

Vysílací časy: úterý 8:00 / repríza: středa 16:00 / noční repríza: čtvrtek 5:30
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Marián Možucha
Odpovědný redaktor: Pavel Kohl

Orientace

Dlouhé letní dny vybízí k využití dovolené někde daleko od domova. Ale při každé cestě je třeba dbát na dobrý směr, a neztratit při ní orientaci. I přes moderní technologie se můžeme ztratit. Marián Možucha nám v relaci Kompas 17. července od 8:00 (a ve středu od 16:00) pomůže neztratit orientaci a dorazit do cíle.

Vytisknout E-mail

Osmotický tlak

Znáte jev, kdy osolíte surovinu a ona začne pouštět vodu?  Víte čím je to způsobeno? Aby uvolnila místo soli... A tento princip je v životě velmi důležitý... Proč? To už je otázka na Mariána Možuchu, který se jím zabývá v relaci Kompas v úterý 24. 7. od 8:00 a 25. července od 16:00.

Vytisknout E-mail

Svět zábavy

Zábavní průmysl a různé televizní show nás učí užívat si života. Ale takto utíkáme od reality a dost možná zapomínáme na něco podstatného. Marián Možucha se v relaci Kompas snaží nasměrovat náš život na to opravdu důležité. Jedno zajímavé poučení od dvorního šaška se dovíme v úterý 31. července od 8:00 a 1. srpna od 16:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.