• Promo 2018
  • CD 2018
  • Evangelia 2018

Živé vysílání

12:00 Hudba R7 
(vysílá slovenská redakce)
13:10 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
14:05 Pohodička
(vysílá slovenská redakce)
15:15 Do života 
(vysílá slovenská redakce)
16:15 Poradňa pre mladých
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Setkání s Kristem (11/24): Vdova


... a na zemi pokoj - v adventním a vánočním vysílání Rádia 7

Bránou prosince vstupujeme do času přípravy na Vánoce. Letošní adventní a vánoční vysílání Rádia 7 se ponese ve znamení hesla … a na zemi pokoj. Pokojné rysy vysílání podtrhne například i výběr hudby; do každé vysílané směny budeme vstupovat za doprovodu písně dne. Kromě vysílání je k poslechu najdete i na našem facebookovém profilu.
1. prosince otevíráme první okénko adventního kalendáře, který pro nás sepsala žurnalistka Kristýna Gillíková. Až do Štědrého dne vám v čase vysílání myšlenky na den nebo svátečního slova budeme zprostředkovávat Setkání s Ježíšem.

Do adventních biblických úvah vkládáme zamyšlení kazatele Církve bratrské v Praze na Smíchově Jana Valeše. Přemýšlet budeme třeba o českém i hebrejském významu slova pokoj a nebo o tom, co se vlastně stane s člověkem, když pokoj získá. Šest zastavení uslyšíte o adventních útercích a čtvrtcích v 6:30 a 9:45. Různé aspekty pokoje budeme zkoumat také v prosincových vydáních pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu - budeme společně zkoumat, jak otevírat Bibli, jak se modlit či jak udržovat pokoj v mezilidských vztazích. 
Adventní sobotní dopoledne bude patřit tematických sobotám, ve kterých vás chceme blíže seznámit s našimi blízkými spolupracovníky.
1. prosince si povídá Štěpán Matuška s Petrem Húštěm.
9. prosince hostí Luděk Brdečko důstojníka Armády spásy Josefa Knoflíčka.
16. prosince usednou spolu ve studiu Lenka Malinová a Marek Šuba.
22. prosince se na slyšenou těší Pavel Kohl a Lída Pohanková.
Adventní kalendář už v našem vysílání máme, ale ještě jedno okénko bychom rádi otevřeli. Chcete vědět, co jsme připravili pro vánoční dny? Připravili jsme malou ochutnávku.
Pokoj vám.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.