• Promo 2018
  • Evangelia 2018
  • CD 2018

Živé vysílání

23:10 Nočné kvapky
(vysílá slovenská redakce)
00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Rodinný magazín
(vysílá slovenská redakce)
07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Totalita


Rádio 7 k zachycení nejen ve vysílání

Rádio 7 pro vás vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ale nejen rozhlasovým vysíláním (a posloucháním) živ je posluchač. 
Tak například můžete některé naše programy najít k poslechu (a někdy i ke zhlédnutí) na našem kanálu na YouTube. Nově zde najdete např. první část série Lukáše Targosze s názvem Nic, svědectví Vlasty Čechové nebo biblickou úvahu Davida Nováka s titulkem Požehnal jim. 
Znáte někoho, kdo by se rád zaposlouchal do našich programů, ale nemá doma internet, satelit ani kabelovou televizi? Každý měsíc připravujeme výběr pořadů z předchozího měsíce vysílání; ke stažení (a případně vypálení a tedy i předání někomu dalšímu) je zde.
Další možností, jak zjistit více z našeho života, je začíst se do našeho zpravodaje Anténa. Pokud nedoputoval do vaší schránky, stačí zalistovat na webu a dostat se sem
No a pak jsou tu ještě další možnosti. Věděli jste například o archivu relace Světem Bible na portálu ttb.twr.org
Děkujeme, že jste s námi. 

Vytisknout E-mail

Boží ruka

Gary a Barbara Shepherdovi zasvětili svůj život Nepálu a službě domorodým Magarům, kterým přinesli evangelium. Ve své druhé knize s názvem Boží ruka Gary Shepherd pokračuje ve vyprávění příběhů plných Božích zázraků. 
Povzbuzení i radost z poslechu nabízí čtení na pokračování od středy 7. listopadu vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 12:15 (s reprízou v neděli od 22:30 do půlnoci). Pro Rádio 7 knihu nastudoval Jiří Daniel.

Vytisknout E-mail

Nová CD pro vás - k poslechu i k rozdávání

Sbírka CD z naší produkce se rozrůstá. Kromě trojice pohádkových nahrávek (hodí se je připomenout na sklonku prázdnin, no ne?) nově také druhé průřezové CD mapující naši produkci "Jsme tu proto, aby slovo mohlo znít" a nahrávka všech evangelií v českém ekumenickém překladu, čtou Vladimír Hauser, Jiří Hajdyla, Pavel Hromádka a Michal Bumbálek, hudba Antonín Strnad, Petr Bienert, Jonatan Kaleta a Jakub Pípal.
Ozvěte se, rádi pošleme i k vám.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.