Playlist

Živé vysílání

06:15 Modlitby za prenasledovaných kresťanov
(vysílá slovenská redakce)
07:15 Zamyslenie + modlitba za Slovensko
(vysílá slovenská redakce)
08:00 Dobrý štart - povzbudenia do dňa z Božieho slova
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Slovo do dňa
(vysílá slovenská redakce)
10:15 Poradňa pre mladých  
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

To není fér!


Za chvíli je to tu

Už nějakou dobu od nás slýcháte náznaky, plány, výhledy do budoucna. A ve všech proznívá totéž - chystáme se spustit celodenní české vysílání Rádia 7. 
Přišel čas přejít od náznaků k činům - a tak se činíme. V současné době připravujeme vše potřebné pro spuštění celodenního vysílání, ladíme legislativní záležitosti, chystáme nové programové schéma, připravujeme žádost o satelitní licenci, naplno zapojujeme nové spolupracovníky, chystáme nové pořady i jejich znělky, do běhu se spouští taky propagační část celé akce... 
Co všechno se tedy chystá a jak to bude? K jakým změnám dojde - a především kdy? O tom všem mluvili v květnové Tematické sobotě ředitel rádia Luděk Brdečko a šéfredaktorka Kateřina Hodecová. Nemohli jste poslouchat? Vše podstatné zjistíte, když si pustíte záznam - k dispozici je zde
Děkujeme za podporu, nápady, modlitby, finance, za to, že v přípravách stojíte spolu s námi. 

Vytisknout E-mail

Potkáme se?

Červen láká k pobytu venku, výletům a nejrůznějším aktivitám. Máte-li nedělní čas vyhrazený také pro setkání s církví, v církvi, zveme vás na místa, kam zavítáme také. 
V neděli 2. června pojedou redaktoři Lenka MalinováPavel Kohl a hudební redaktor Štěpán Matuška do sboru Apoštolské církve v Uherském Hradišti (kde je doma také náš spolupracovník Pavel Hromádka). Bohoslužba startuje na Štěpnické ulici v 9:30. 
Neděle 16. června nás zavane do Křesťanského společenství v Turnově (přáli bychom vám vidět to soustředění, když jsme nedávno byli v AC Trutnov - to víte, z jihu Moravy se to těžko rozlišuje, ale už jsme se to možná i naučili). Na setkání se těší ředitel Luděk Brdečko, technik Daniel Zeman a redaktorka Bohdanka Gillíková. Setkání proběhne ve Středisku volného času Žlutá ponorka na Husově ulici a začíná v 9:30. 
Do třetice se chystáme na cesty také v neděli 23. června, kdy mají redaktorky Kateřina Hodecová Lucie Endlicherová a ekonomka Jitka Vyležíková namířeno do Křesťanského společenství Nymburk (kde je doma náš spolupracovník Petr Plaňanský). Chcete-li se s potkat, bohoslužba probíhá na adrese Komenského 1254 a startuje v 10:00.

Vytisknout E-mail

Modlitba

Modlitba je nedílnou součástí našich životů, té soukromé i pracovní části. Tým Rádia 7 se každý den v poledne schází ke společnému zastavení k modlitbě - víme, že sklonit hlavu před Stvořitelem vesmíru, Pánem a Králem našich životů je to nejlepší, co můžeme udělat. Modlíme se ve vysílání (v ranním programu v Tichém čase od 6:45 a také v Modlitbách podle Bible, ve kterých teď slýcháte Pavla Kohla) a rádi se modlíme také za vás. Stále je za co - náměty nacházíme v e-mailech a dalších zprávách, které přicházejí k nám do redakce. 
A díky vám, kdo se modlíte za nás - a není vás málo. Pravidelně každý měsíc rozesíláme modlitební dopis s informacemi o dění v redakci a prosbami o modlitby. Chcete se přidat k těm, kdo naši službu ponesou také modlitbou? Ozvěte se na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a my vás rádi přidáme do adresáře příjemců dopisu. 
"... v modlitbách neustávejte" (1 Tes 5,17)

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.