• Nalaďte se
Playlist

Živé vysílání

22:00 Řeka života
Eva Titěrová (R)
23:00 Večer pod lampou
Směr je jasný! (1/6) (R)
00:00 Přehled pořadů, písničky
00:15 Světem Bible
Leviticus 1,1-4 (R)
00:45 Písničky
01:00 Pohovka
Miriam Kaiser: Šalomúnova Sieň (R)

Vysíláním vás provází

Autobiografie Ludmily Hallerové v audioarchivu

1. září slaví jedna z výrazných postav české evangelikální církve Ludmila Hallerová 93. narozeniny. Pomyslnou kytičku přidává naše redakce zařazením audioverze její vzpomínkové knihy Pod oblakem do archivu pořadů k poslechu. Najdete zde - je třeba dostat se k datu 14. 7., kdy četba odstartovala. 
Děkujeme za trpělivost v čekání a přejeme příjemný poslech. Babičce Ludmile pak vyprošujeme Boží pokoj a doprovázení.

Vytisknout E-mail

Nový školní rok, čerstvý vítr do plachet

S novým školním rokem můžete v našem vysílání čekat také várku nových, svěžích úprav a pořadů.
Poprvé ve středu 1. září v 11:15 (a 2. 9. od 18:30 a pak vždy ve stejných středečních a čtvrtečních časech) naladíte pořad Hláska, kterým chtějí jeho autoři motivovat nejen mladé k hlásání evangelia. Za mikrofonem se budou střídat Markéta Bártová a Tomáš Kratochvíl, Hlásku najdete i v podcastových službách.
Do nedělního odpoledne po 16. hodině vpluje pořad Séla s nedělními zastaveními nad Božím slovem, kterými nás bude provázet někdejší brněnský husitský biskup Petr Šandera (repríza v pondělí v 5:30).
Z našeho vysílání uslyšíte častěji pozvání k poslechu vybraných pořadů - především o programu Na sobotní frekvenci Proglasu (ale nejen o něm) bude řeč ve čtvrtek po půl desáté; v pátek po 16. hodině pak přinášíme tipy z víkendové nabídky (v pátek v poledne se výběr toho, co bude stát za poslech, objeví také na našem profilu na FB).
Písnička týdne zazní ve vysílání v premiéře vždy v úterý v 10:45 a pokud to bude možné, najdete ji k poslechu i na naší FB stránce.
V předpremiéře už v srpnu jste mohli v programu Na sobotní frekvenci Proglasu slyšet v roli moderátora Dana Skokana, pastora pražské církve ICF. Převážně druhou sobotu v měsíci se s ním na této pozici bude setkávat i nadále. Další akvizicí je pak Antonín Strnad, který se přidá k Broně Procházkové při přípravě Jazzového klubu.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.