Živé vysílání

22:00 Momentky
Den poté... Momentky s Lídou a Katkou
23:00 Modlitby podle Bible
Ježíšova vítězství (R)
00:00 Přehled pořadů
00:05 Světem Bible
Jeremiáš 46,1-48,24 (R)
00:30 Světem Bible
Jeremiáš 48,25-49,22 (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Když ptáci řvou


(Nejen) velikonoční poslouchání

Možná, že o Vánocích jsou lidé "citlivější", ale kdy jindy mluvit o Ježíšovi než v době Velikonoc?
Pokud přemýšlíte, jak svým blízkým, přátelům, kolegům, svému okolí říci něco o významu Velikonoc, možná vám může pomoci pár nahrávek z naší produkce:
- CD Evangelia obsahuje evangelium podle Matouše, Marka, Lukáše a Jana v Českém ekumenickém překladu v podání herců Vladimíra Hausera, Jiřího Hajdyly, Pavla Hromádky a Michala Bumbálka, opatřené hudebními předěly Antonína Strnada, Petra Bienerta, Jonatana Kalety a Jakuba Pípala.
- CD Jsme tu proto, aby slovo mohlo znít (1 a 2) nabízí ukázky pořadů z naší produkce (svědectví, rozhovory, biblické vyučování, rozbory, modlitby).
CD jsou ve formátu mp3; rádi vám je zašleme - stačí, když se ozvete.

Vytisknout E-mail

Velikonoce na Rádiu 7

O Velikonocích, v čase připomínky zlomení moci smrti a hříchu, chceme ve vysílání vytvořit prostor, ve kterém budete i vy moci při poslechu přemýšlet o těch nejdůležitějších chvílích života Ježíše Krista, a tím pádem i nejdůležitějších okamžicích každého člověka. Budete-li chtít dny tiché a rozjímavé i radostné a jásavé strávit v naší společnosti, vyberte si z naší nabídky pořadů.

Pokračovat ve čtení

Vytisknout E-mail

Dvakrát z domácí kuchyně směrem k vám

Jarní vydání časopisu Anténa už je u svých čtenářů; pokud jste se rozhodli šetřit lesy a poštovné, a zajímá vás dění v rádiu, více se dočtete zde - vše přehledně seřazeno a poskládáno. Odkaz míří na text časopisu, nezapomeňte si ovšem prohlédnout i obálku, kromě krásných narcisů, které právě kvetou před naší budovou, zde najdete díky fotografiím zachyceno šest měsíců rádiového života pěkně v barvách. 
Víte o pravidelném výběru pořadů z jeden měsíc našeho vysílání? S tím únorovým jsme si dali trošku načas a připraven je až v dubnu :-), ale věříme, že i tak se rádi k některým únorovým pořadům vrátíte - stačí kliknout sem, přihlásit se, stáhnout CD a třeba i vypálit ho a můžete poslouchat doma sami, nebo třeba někoho pozvat k poslechu. Děkujeme. 

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.