Playlist

Živé vysílání

15:45 Čtení z Bible
15:50 Písničky
16:15 Překročit hranice
Naděje (6/9): Křesťanský světonázor utrpení (R)
17:00 Korálky
(R)
18:05 Myšlenka na den
Ve vyšší režii (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Ve vyšší režii


Letní změny ve vysílání

Prázdninové dny pravidelně přinášejí změny do vysílání - počítáme s tím, že kromě poslechu rádia vás čeká spousta dalších letních zážitků a zkušeností, a tak do programu zařazujeme ve většině pořadů vybrané reprízy. Můžete doposlechnout to, co jste nestihli v průběhu roku nebo se třeba vrátit k něčemu, co vás zaujalo. 
Do programu se vrací pozvánky, i když zatím ne s pevně určeným časem vysílání. Chybět nebudou od pondělka do pátku také ranní telefonáty, které ovšem obléknou letní kabátek. Po celý červenec a srpen se tak budeme setkávat s našimi externími spolupracovníky, kteří nás zavedou na místa, která mají rádi nebo kde právě pobývají. Ještě na prázdniny zachováváme také dopolední reprízu Kanafásku, kterou uvádíme ve všední dny po deváté hodině. 
Během léta ve vysílání nehledejte magazíny a Listárnu, tematickou sobotu a pořad Okno do historie
Přejeme vám hezké léto a těšíme se i v jeho průběhu na společně strávené chvíle - díky, že posloucháte, že jste s námi. Když nám pošlete pozdrav z cest nebo ohlas na to, co jste v našem vysílání objevili, budeme jen rádi. 

Vytisknout E-mail

Anténa až k vám

Na sklonku minulého týdne jsme zabalili a rozeslali náš zpravodaj Anténa, jehož výrobu i distribuci zpomalila karanténa. Vlastně jsme vám tak ale (trošku nechtěně) připravili čtení na prázdniny. Těšte se na úvodník biskupa SCEAV Tomáše Tyrlíka, účtování s devíti měsíci čtyřiadvacetihodinového českého vysílání, představení nových spolupracovníků (a to dokonce nejen těch, které slyšíte zpoza mikrofonu) a další kupu čtení. 
Hezké léto přejeme. 
Anténu si můžete prolistovat také zde, obálka k nahlédnutí zde

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.